Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


29
Valstybės reikalai (Political)
Posted 10 months ago by
asmaday    
Report
Sveikinu visus su vasaros pabaiga ir kviečiu pasiskaityti apie mūsų šalies situaciją ir ateities planus.


Pradedu nuo turbūt aktualiausio klausimo, sukėlusio nemažą šurmulį - nepuolimo sutarties su wolfpack aljansu. Pagal sutartį mūsų kontroliuojamas homielio regionas atiteko Ukrainai, kas nepatiko tiek lietuviams, tiek turkams, priimtiems į Lietuvą. Vienas jų būrys nepaisant sutarties kovojo neleisdamas ukrainiečiams užimti, spręsdama situaciją turėjau paprašyti atimti kelias pilietybes užsienio žaidėjams. Žinoma tai iššaukė neigiamas reakcijas, straipsnius ir manęs keiksnojimą, bet jau viskas praeityje, o visiems nepatinkintiems norėčiau pasiūlyti paskaičiuoti. Jei per mėnesį regionas sugeneruoja 90-100g pelno, tai labai geras mėnuo. Apginti rw mūšį, kuriame niekas rimtai nekovoja, kainuoja apie 150-200g, o dabar pasaulyje pasaulyje labai įtempta situacija, rw gaunam ne po vieną per mėnesį, taigi mes išmainydami homielį į nepuolimo sutartį su nemažu aljansu, ne tik kad gaunam naudos, bet ir galim labiau koncentruotis i latvių sukilimų malšinimą bei kovas užsienyje.Be jau aptartos temos apie nap, naujienos pasaulyje tokios, kad susikūrė nauja koalicija Cartel, sudaryta iš brazilų, amerikonų, serbų, kroatų ir švedų. Susikūrusi iškart kibo mūsų aljansui į atlapus, buvo užkariauta Slovėnija, įsiveržta į Rusiją, užimta Slovakija, bet šiuo momentu iš daugumos mūsų teritorijų išstumti. Mes taip pat nesnaudžiam, priimam naujus narius, labai nekomentuosiu kokius, nes priešai apsiseilėję skaitys šį straipsnį bandydami išgauti jiems reikalingos informacijos. Ką domina mūsų sąjungininkai, juos galite pamatyti skiltyje country/wars and politics bei koalicijų meniu.Lietuvos ekonomiką apibūdinčiau pasakymu - viena geriausių visoje primeroje, bet kadangi esu kukli, tai galiu ją pavadinti ir geriausia. Prižiūrima darbo rinka užtikrina konkurencingus ir vienus didžiausių atlyginimų, produktų marketas vienintelis tarp visų šalių, kur galima nusipirkti praktiškai viską ir labai geromis kainomis. Tokią situaciją tik patvirtina didžiulės apyvartos pastaruoju metu, kuomet vyksta daug didelių mūšių ir todėl produktų poreikis išaugęs. Tačiau susiduriame ir su iššūkiais, esant tokiam apyvartingumui, trūksta valiutos, kuri po pirkimų nusėda pas pardavėjus, o mums užtikrinti valiutos poreikį ir stabilumą yra labai svarbu, todėl raginu tiek verslininkus, tiek darbuotojus nekaupti litų, o mesti į valiutos turgų, sau pasiliekant tik tiek, kiek reikia veiklai vykdyti. Kiekvienas litų spausdinimas valstybei kainuoja labai brangiai, ją parduosit nesunkiai, jei susidarytų daug pasiūlymų, valstybė pasiruošusi perteklių supirkti.

Ką domina skaičiai, galiu suteikti šiek tiek informacijos:
1. Lietuva yra tarp 5 daugiausiai gaminančių šalių pasaulyje.
2. vidutiniškai per dieną surenkame 800 LTL mokesčių, iš kurių vidutiniškai 70% sudaro mokesčiai už darbą, 20% mokesčiai iš prekybos, 10% importo mokesčiai.
3. Iš visos gaminamos produkcijos daugiausiai gaminame ginklų - 58% nuo visos gamybos, geležies 32%, dovanų - 8%, likę 2% - visos kitos prekės.Vidaus reikalai


Šio žaidimo pagrindas yra karas, todėl visiems žaidėjams labai rekomenduojama priklausyti kariniams būriams, jūs galite rinkits iš keletos alternatyvų:
1. N1K - pagrindinis šalies būrys, priimami šiek tiek ūgtelėję žaidėjai, sąlygos standartinės kaip ir visiems profesionaliems būriams, dirbti būrio įmonėje, naudoti skype arba discord ir dalyvauti misijose.
2. LT ORG FORCE valstybės valdomas būrys, skirtas žalos bonusui, jokių reikalavimų nėra, priimami visi.
3. Yra galimybė dirbti už autodavinius, reikia priklausyti būriui, kuris ir duos davinius bei dirbti būrio įmonėje, daviniai priklauso nuo žaidėjo ekonominio lygio. Išsamesnės informacijos teirautis asmaday

Neturintys pakankamai lėšų įsigyti norimos aprangos kviečiame naudotis projektu Aprangos Bankas Šiuo metu vyriausybės sprendimu naujų daiktų pirkimas sustabdytas, pasirinktas šiek tiek kitas kelias - jei jūs norite aukciono būdu nusipirkti kurią nors aprangą, bet neturite pakankamai aukso, už jus nupirkti gali valstybė, nupirkus kontrakto būdu bus suteikta galimybė išsimokėti per laiką. Norimo pirkti daikto vertė yra ribota, šiuo metu tai neturėtų viršyti 600g. Dėl dalyvavimo kreiptis ten pat ir dėl karinio būrio.

Rugsėjo mėnesį po laaaabai ilgo laiko bus atnaujintas ir aktyviai naudojamas E-sim primeros Lietuvos facebook puslapis, daugiau informacijos bus kiek vėliau.

Ir pabaigai, Lietuva turi ir savo discord kanalą, kur visada galite rasti ir mane. Pakvietimas - kviečiame jungtis ir aktyviai bendrauti.

Ačiū už dėmesį ir sėkmės žaidime!


17x eLietuvos prezidentė asmaday

Previous article:
Birželio mėnesio kadencija (1 year ago)

Next article:
#ZirgaGalvas (9 months ago)


Comments (4)
26-08-2018 16:37:55
(10 months ago)


spausdinam litus tik esant neišvengiamai būtinybei

26-08-2018 16:36:52
(10 months ago)


'Kiekvienas litų spausdinimas valstybei kainuoja labai brangiai'


Valiutos politikoje svarbiausia yra pusiausvyra, tarkim seimas už 100g atspausdina 10k litų, jie įmetami į rinką, tai reiškia, kad reikia turėti goldo visus tuos litus supirkti esant reikalui, o tai kainuoja 500g, kitaip tariant vieno lito spausdinimas kainuoja 0.06g, todėl supirkinėti yra pigiau nei spausdinti.

26-08-2018 12:01:09
(10 months ago)


" Bet kadangi esu kukli, tai galiu ją pavadinti ir geriausia. "

Kuklumas, Asmaday, puošia žmogų. :-D
Šaunus straipsniukas. :-)
V+S

26-08-2018 7:57:05
(10 months ago)


labai idomus skaitalas tik vienoj vietoj sypsena sukele
'Kiekvienas litų spausdinimas valstybei kainuoja labai brangiai'
V+SNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Furia | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on