Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

asmaday


Redactor

70


22
#ZirgaGalvas (Political)
Posted 1 year ago by
asmaday    
Report
Šįkart rašau labai trumpai pristatydama situaciją su latviais.
Maždaug prieš savaitę mus remianti Fear koalicija pasirašė taikos sutartį su pagrindiniu mūsų priešu cartel koalicija. Dėl mūsų taip pat buvo tariamasi, bet švedai pareikalavo atsitraukti iš Latvijos, nuo senų laikų latviai lenda švedams į užpakalį be muilo ir nesupranta kaip išsišūdina. Mūsų pusė su tuo kategoriškai nesutiko, todėl galutiniam variante mes ir Kanada likom be su sutarties. Po nap pasirašymo kelias dienas vyko mūšiai tarp Kanados ir USA, kol buvo prieita dvišalio susitarimo ir nutraukta ugnis. Ilgai laukti nereikėjo, kol visi atbėgo kovoti prieš mus. Situaciją dar sunkina tai, kad mūsų koalicijų sąjunga norėtų baigti karus ir pailsėti, todėl vyriausybė svarsto įvairius scenarijus, tad rašau jums informuodama, jog nenustebtumėt, jei pamatysit laisvus zirga galvas.
Tikrai galiu pažadėti tik vieną dalyką - Lietuva niekada nepripažins jų nepriklausomybės ir tai tik laiko klausimas kada juos susigražinsim arba padėsim okupuoti kitiems.

O pabaigai labai tinka garsaus lietuvių mąstytojo Saulėno mintys apie latvius - vienas vakars, dzili sniegi - zirga galva, ka nemiegi

Jei kas žinot šmaikštesnių, pasidalinkit komentaruose

Previous article:
Valstybės reikalai (1 year ago)

Next article:
Tautų turnyro apžvalga (1 year ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more