Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


28
Birželio mėnesio kadencija (Political)
Posted 1 year ago by
asmaday    
Report




Nesenai praūžė prezidento rinkimai, buvau išrinkta šalies vadove jau 15 savo kadencijai. Labai dėkoju už jūsų pasitikėjimą ir šiame straipsnyje apžvelgsiu visą situaciją.

Užsienio politika
Šiuo momentu šalies teritorija yra optimali, kokia tik gali būti, jokių didesnių karų neplanuojama, bet visada egzistuoja partizaninių karų tikimybė. Latviai niekaip nesusitaiko su ta mintimi, kad jie yra Lietuvos provincija, be to, noriu atkreipti dėmesį, kad artėja sukilėlių savaitė, greičiausiai sulauksim riaušių, todėl ruošiamės jas malšinti.
Taip pat visus kviečiu pagal galimybes padėti sąjungininkams, šiuo metu priklausom Orion koalicijai , bet tai nėra pilnas mūsų aljanso vaizdas, daugiau komentuoti negaliu dėl diplomatinių sumetimų, tiesiog pasižiūrėkit į Lietuvos pasirašytas bendradarbiavimo sutartis skiltyje country/war and politics ir pamatysit, kas yra mūsų sąjungininkai. Esant svarbesniems mūšiams visi būsit informuoti iš Krašto Apsaugos ministerijos organizacijos laikraščio Kariniai nurodymai , kurį kviečiu visus prenumeruoti.

Kariuomenė
Kiekvienam piliečiui rekomenduojama priklausyti kariniui būriui. Šiuo metu siūlomos 4 alternatyvos:
1. N1K . Pagrindinis šalies būrys, organizuojamas profesionaliais principais, būtina naudoti skype platformą, dirbti būrio įmonėje už simbolinį valiutos kiekį, vykdyti vadų nurodymus, būnant šiame būryje žaidėjai ne tik gali įgauti patirties mūšiuose ir ne tik, bet ir tobulėja greičiausiai, Būrio kovojimo prioritetai yra platūs, neapsiribojama vien tik Lietuvos mūšiais.
2. LT ORG FORCE - valstybės valdomas būrys, skirtas žalos bonusui, priimami visi be išimties, jokių reikalavimų nėra. Būrio prioritetai yra Lietuvos mūšiai, bet suderinus su prezidente, t.y. manimi galimos išimtys.
3. Valstybė gali suteikti vietą nedideliame kariniame būryje ir įdarbinti už automatiškai išduodamus davinius, dėl konkrečių sąlygų reikėtų asmeniškai kreiptis į mane.
4. Kiti privatūs kariniai būriai, dėl prisijungimo ir sąlygų kreiptis į tų būrių vadus.

Ekonomika
Lietuva turi vieną geriausių marketų primeroje tiek kainomis tiek produktų pasirinkimu ir toliau stengsimes išlaikyti konkurencingumą. Ekonomikoje labai svarbus valiutos stabilumas, todėl valstybė įsipareigoja užtikrinti dabartinį lito kursą. Raginame valiutos nekaupti, o viską mesti į valiutos turgų, kad seimui reikėtų kuo mažiau spausdinti pinigų, kas nėra labai gera praktika ekonomikoje. Susikaupus didesniems kiekiams valstybė visus jūsų pasiūlymus supirks. Naudodamas proga ragino seimo narius susikaupus bent 1000 litų pervedinėti juos į Lithuania Org . Trečioji ekonomikos dalis - darbo rinka yra nuolat stebima ir čia valstybė taip pat įsipareigoja reguliuoti ir užtikrinti minimalius atlyginimus visiems ekonominiams lygiams.

Ir pabaigai tradiciškai kreipiuosi į naujokus - būkit iniciatyvūs, jei tik turit kokių klausimų apie žaidimą, kreipkitės į Naujokų Ministerija Org . Ši organizacija skirta tik jums. Taip pat ten galit rasti ir naudingų straipsnių: Pamokos ir patarimai naujokams



Pagarbiai, 15x Lietuvos prezidentė asmaday

Previous article:
Truputis informacijos skaičių mylėtojams (1 year ago)

Next article:
Valstybės reikalai (10 months ago)


Comments not allowed.


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Furia | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on