Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


2
Proč už se v Česku, v České republice nevraždí.. a nebo proč jsme 6. nejbezpečnější země světa.. (Statistics)
Posted 10 months ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Za 1. protože je Česká republika malá země a je v ní tak odhalen víc než každý 2. zločin.. To není jak jedete do Ruska a tam vás ruská mafie zavraždí nebo na ulici a nikdo to neřeší, protože maj větší vliv než ruská policie i z toho důvodu.. že je to tak obrovské území, že i úspěšnost vypátratelnosti v horách je takřka nulová.. a za zimy a počasí, nejen velikosti území a řídkosti obyvatelstva, kdy možná na každého Rusa je 10 km.. , tak v té zimě mizí i jednak vnímání, cítění nosem psů pachatelů a když maj znovu je to tak daleko, že se ztratí, nebo by šli několik dní, nemůžou z auta nebo to pročesat během hodiny, jako čeští stopaři policejní se psem celé území.. a když nenajdou nikoho, je jasné, že byl hozen do Vltavy, nebo unesen do zahraničí, vyřešeno, hlavně, že nebyl zabit u nás a jestli jo, tak to bylo objasněno, pokud to není Praha, což naše psy taky mate, tolik lidí po hromadě, tam se dobře vraždí ale v porovnání s jinými velkoměsty stále nejhůř - 6. nejlepší..

2. faktor je ten, že v Česku se tak špatně žije, že všichni vrazi nejen šli žít i radši na Slovensko, ale i tam radši zabíjet, protože tam se i narozdíl od Česka dá policie dobře zmást i třeba na víru, třeba na satana, to on za to mohl hospodin a podobně, slovo boží, kdy i u tak ateistické země a země, která nevěří ani cestovatelům z ciziny to fakt nemůže projít a neprochází žádný zločin.. xDD

Takže za 3. jak už sem i naznačil, ano, česká policie je kvalitnější než ta slovenská. Slovenská armáda je ovšem kvalitnější než ta česká.. ale, ale.. Ale v armádě je povoleno beztrestně zabíjet, takže Česká republika opět vede.. Česko má modernější vojenskou techniku a technologii než Slovensko. V oboru vražednictví tentokrát vede Slovenská republika.. xDDDDDDDD

a ten 4. faktor je ten, sice se už v Česku nemučí jako třeba v Pákistánu (Afrika-Malá Asie), nebo třeba Somálsko.. , či asijská Brunej, Bangladéš.. a taky tady nejsou tresty 30 let za vraždu ale pouze 25.. a to je přijatelnější. To co je ale naprosto nepřijatelné..!! xDD Čert vem nějakých 25 let vězení.. je to , že se ti čeští policisté hnusně chovaj ke každému jen trochu podezřelému i při silničních kontrolách, což je také důvod, proč to vrazi i na silnici radši hned zabalí.. :´(

a 4. faktor je ekonomika.. I z ekonomického nebo obchodního hlediska se v České republice vůbec ale vůbec dobře nevraždí.. a tak je tato profese zatlačována až na samotný pokraj vyhynutí..

a z tohohle důvodu se Česká republika příští rok z 6. přesune až na 2. místo nejbezpečnější země světa ve světových tabulkách a statistikách.. My jsme tak bezpeční, že někteří Češi i zapomněli bít damagem, nebo to i neumíme z nedostatku armádních zkušeností, které si i přenášíme do hry . Děkuji za pozornost..!!!!!!!!!!!Previous article:
Nejkrásnější e-sim pohádka hráče Stbklzcczzlv (nejkrajšie pohadka) (10 months ago)

Next article:
Kvalita České republiky stoupá, aneb Falco je inactive (8 months ago)


Comments (9)
15-07-2018 9:36:00
(10 months ago)


Chybí úvod do problematiky, fakta nejsou podložena citacemi (podle koho je česko 6. nejbezpečnější země), v některých pasážích chybí dostatečná odůvodnění (např. 4. bod je jen střela do prázdna), práce si nezachovává objektivitu, závěr přímo neplyne z předchozího textu (proč zrovna druhé místo) a není poskytnuto žádné referenční porovnání (např. prvních 5 nejbezpečnějších států). Článek je označen jako statistika, ale statistické zpracování není žádné a nevychází se zde z ověřitelných dat. Pane kolego, takhle opravdu ne.

11-07-2018 19:23:50
(10 months ago)


Odmítám číst těch tvých dva a půl tisíce slov, protože by mi kvůli tomu stoprocentně odumřelo pár nervů v mozku...
Každopádně, opět podtrhnu fakt, že ty sám jsi kdysi psal, že diktatura jako systém vlády je lepší než demokracie... že kdybys ty byl tady na E-Simu CP, museli by tě všichni na slovo poslouchat, atp.
Já jsem se nikdy k totalitě nehlásil, sám víš, že když jsem byl i na Inferně i na Suně CP, vždy jsem se snažil udělat vládu co nejvíce lidovou, vždy jsem nechal o důležitých věcech rozhodovat všechny, o nichž jsem byl přesvědčen, že jsou k tomu kompetentní, ačkoliv jsem s jejich názory třeba ne vždy souhlasil.
A i když tomu ty asi nikdy neuvěříš, socialismus, příp. komunismus není podmíněn diktaturou. Vysvětlovat ti to tady by bylo jen ztrátou času, ale dodám fun fact: Kdyby měl být někdy doopravdy uskutečněn komunismus, musel by být demokratický.

10-07-2018 10:40:55
(10 months ago)


Teoreticky by se dalo i u Ruska, ale tam je krom žluté trávy zima, řídkost obyvatelstva, vraždy, mafie, policie si s tím neví rady, korupce jaxviňa jak MS fotbal v malém Kataru.. katarský princ a hlavně jim tam co chvíla padaj letadla. Počasí je i chrání, možná za to nemůžou na 2. stranu jim i brzdí nejen ekonomiku, ale i z té USA jde cítit, letadla tak nepadají, americká měna nejsilnější na světě, kde je i třeba rubl, jejich sporty, ligy taky americký fotbal, basket, hokej NHL, nejlepší ligy světa i zboží americké, co tam vyrábí

10-07-2018 10:38:29
(10 months ago)


Ale nejde i jen o to, jak je USA velká a mocná a 1. i na olympiádě, jen tím by mě nedostali, mně se vážně líbí po všech směrech. Protože když veznu i jen Anglii, no dobře, ta by díky legendám Artuš, Robin Hood ještě šla so süs.. wunderfool ale né Španělsko, sice teď fotbal, ale za mě stejně ostudy, žlutá tráva. Jo ta Angllie přišla o Indii.

Ale Španělská taková ostuda.. neznám větší zemi s větší ostudou, jejich inkvizice, no kolik oni přišli o nadvlády ostrovů a všeho v koloniální éře v Karibiku a že se na nich chytly tehda prťavé země jako Nizozemsko, nebo střední Francie, Anglie, no defakto všichni, o půlku přišli a snížila se jim i porodnost, i o bohatství, flotily to pak do jedné padly.. Skoro jak Němci, ale hmm když nad tím přemýšlím, tak nakonec mají taky nejlepší ekonomiku minimálně v Evropě.

10-07-2018 10:32:08
(10 months ago)


Falco the Liberator
V tom případě nechápu, proč máš pořád politické strany KSČ.. a rudou vlajku s hvězdou, srb a kladivo. A komunismus se od sebe moc neliší.. Jinak komunismus, nebo tyranida, či oligarchie je ještě trochu rozdíl, ale radši zůstaňme u té samovlády, protože ta oligarchie, to mi může připadat taky krapet rudý..

Z tohohle pohledu asi i mám rád fakt kapitalismus, blbečky, ale svobodné, modrou. Mně se nejvíc líbí systém USA. Mají sochu svobody, nemají jak Brazilci sochu Ježíše, který jim nepomůže v semifinále národního sportu od debaklu s Německem 7:0 nebo aby v tamních lesích tě narozdíl od Česka něco nesežralo, nebo aby se tam hojně nepašovaly drogy a nebyli zločinci, to je za mě, jako by i prohrál Ježíš.. i když veznu jejich areály a vodu na olympijských hrách v Riu de Janeiru, že to tam taky bylo pomalu kontaminované i..

09-07-2018 19:08:26
(10 months ago)


Pro mě za mě tady piš třeba i anglicky... jo vlastně, ty anglicky neumíš... každopádně je mi jedno, co a jak tady budeš psát. Stejně jako to ty máš právo napsat, já se mám právo k tomu vyjádřit, jak moc mě to zaujalo. A zde jsem popsal, že na základě nadpisu, který obsahuje 3 pro mě nezkousnutelné absurdity, odhaduji kvalitu, reps. nekvalitu zbytku článku, a tak jej číst nebudu. Tzn., ti tady na rozdíl od tebe nic necenzuruju.
Co je ale jednoduššího než zaškatulkovat mě jako "zlého podporovatele nelidského totalitního režimu", že? Přitom ani nevíš, jestli s nějakými represemi souhlasím... ale to je pro tebe moc složité na zjišťování, že StBáku!
Nejvtipnější na tom všem je, že ty sám jsi několikrát uváděl, že nejlepší systém vlády je diktatura v čele s neomezeným vládcem. A bohužel ani na tom se neshodneme... já totiž říkám, že lepší je demokracie. :*

06-07-2018 1:40:14
(10 months ago)


Správně, neuznám to, název Česká republika je oficiální , ale vzhledem k tomu, že nás celý svět zná pomalu jako Czechiu i s tím ofic. názvem +Republic, tak proč ne ty debile?
A za další řešíš úplné hovadiny a kraviny, jestli 2 nebo tři tečky, důležité že né jen 1 jako koncovka.. , to jsou úplné kraviny a drobnosti, které si strč někam

Tohle je svoboda i projevu, chápu, něco co tvůj režim, kterého se držíš s uznáváš, co nezná a musím ti říct, že je to taky hnus

06-07-2018 0:16:35
(10 months ago)


Chyby v nadpisu:
1) U neukončené výpovědi se píší 3 tečky ne 2.
2) "Anebo" se píše dohromady, ačkoliv zde by se spíš hodilo "aneb".
3) Naprosto zbytečně 2x zmíněný náš stát. Ačkoliv to StBák asi nikdy neuzná, i ostatní vědí, že Česko = Česká republika.

To mi stačilo, dál nečtu. :*

05-07-2018 23:13:06
(10 months ago)


Chyby, chyby, nesmysly, žvásty, ...
New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on