Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


1
Kvalita České republiky stoupá, aneb Falco je inactive (Political)
Posted 8 months ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Vlastenectví Česka asi upadá, nikomu mimo mě bych pomalu nesvěřil ani špuntovku doslovně, Češi moc i neumí útočit, vždycky se spíš bránili.. ale snad k útočení nepotřebujete mít myšlení k tomu úplně magorické až jaké jsou třeba z Arábie, kde kvůli bojovnosti, vítězství a víře a pro svou zemi, bratry se klidně i sebevražedně odpálí, nebo nepřítele, lidi v Evropě, které narozdíl od lidi v Arábii, kteří nám jsou ukradeni, máme rádi, i kdyby to bylo třeba Italové nebo Francouzi, hihich.. asi jako zase naopak Arabům záleží víc na Arabům a je jim šumák Evropa je to přirozené xD Doufám, že nás fakt nesvazuje i nějaká ta morálka našich žen, jinak bysme mohli fakt být zráli na to jít se učit k teroristům si aspoň trochu věřit i proti přesile.. --- hahaha bože při této větě úplně pukám smíchy.. - bez ironie, úvod.

2 věci, ve kterých jsme pomalu světoví. Korupce tu o chlup vede víc než v evropských zemích.. nebo je tu menší korupce , ale Češi nejsou jednotní, kvalitní nebo na Ústavu a neumí si s ní tedy poradit, co jiné země jo hihih a z toho důvodu plyne, že je u nás větší opravdu, i kdyby byla menší.. -- opět hihich.. xDD Ty 2 věci ale jsou, že jsou tu prý hezké holky a proč tu cizinci pracují, že výborná kvalita ekonomiky, i když se rodilým Čechům to nezdá. Platy rostou, třeba budou jednou tak velké jak v Německu, snad i kvalita potravin se zlepší, pokud víc zatlačíme na Evropu, ale jinak je taky dost cizinců, co nás považují za možná ještě Československo nebo pravěký stát a asi se není čemu divit.. když se podíváte, co je za stavby i všude mimo Česko moderní, že dálnice i v Africe stojí pár korun, u nás nejdražší na světě za několik miliard a ještě se udělá špatně hihich po 3. a že jsme Česko samostatné defakto jen pár let, s nadsázkou by někdo mohl říct, že jsme nový nebo obrozený stát.. což není pravdu, ale tu mentalitu sami můžem nasáknout, že se vše jako Česko teprv učíme zatímco bysme měli 100 let válec už jak zkušení profíci co jiné země, co si neměnili název nebo něco zásadního taky hihich po 4.

a na závěr skvělá informace, Falco the Liberator, co se tady do mě celou dobu štval už je inactive šedý, budu se mu muset vysmát jak mi skončí mute i na suně , říkal sem mu to, že se těším až tato chvíle nadejde, že nevydrží ani jako já tak dlouho no a už nadešla i celkem brzo -- investice do budoucna se vyplácí, vyplácela do "Zlína" jedině, což sem věděl už před havrasem a teď i můžou zpytovat svědomí ti, co dali svou zbroj jiným českým hráčům co skončili, defakto dali taky končitelům, i když je to v podstatě dle pravidel taky zakázané, hihich po 5.

a jak bych to zhodnotil já? Válím jako švýcarské hodinky, asi jako teď válí Zlín v hokeji a ve fotbale, ps: včera Zlín po 8. kole vedl ligu, českou fotbalovou , ale to se vědělo už dávno, kdo má rozum a není i takový blb, co říkají komentátoři, ti se všemu diví, podle nich by člověk rozhodně nemohl sázet i na tipsportu.. xDDD "experti". A jestli to čteš i ty DSroDe, tak doufám, jen že i krom předvídavosti na tom najdeš i něco vědeckého. Hezký zbytek dne.

Previous article:
Proč už se v Česku, v České republice nevraždí.. a nebo proč jsme 6. nejbezpečnější země světa.. (10 months ago)

Next article:
Omyl cizinců, Czech isn´t similar to Polish.. :D (7 months ago)


Comments (0)


New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on