Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


1
Kvalita České republiky stoupá, aneb Falco je inactive (Political)
Posted 1 year ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Vlastenectví Česka asi upadá, nikomu mimo mě bych pomalu nesvěřil ani špuntovku doslovně, Češi moc i neumí útočit, vždycky se spíš bránili.. ale snad k útočení nepotřebujete mít myšlení k tomu úplně magorické až jaké jsou třeba z Arábie, kde kvůli bojovnosti, vítězství a víře a pro svou zemi, bratry se klidně i sebevražedně odpálí, nebo nepřítele, lidi v Evropě, které narozdíl od lidi v Arábii, kteří nám jsou ukradeni, máme rádi, i kdyby to bylo třeba Italové nebo Francouzi, hihich.. asi jako zase naopak Arabům záleží víc na Arabům a je jim šumák Evropa je to přirozené xD Doufám, že nás fakt nesvazuje i nějaká ta morálka našich žen, jinak bysme mohli fakt být zráli na to jít se učit k teroristům si aspoň trochu věřit i proti přesile.. --- hahaha bože při této větě úplně pukám smíchy.. - bez ironie, úvod.

2 věci, ve kterých jsme pomalu světoví. Korupce tu o chlup vede víc než v evropských zemích.. nebo je tu menší korupce , ale Češi nejsou jednotní, kvalitní nebo na Ústavu a neumí si s ní tedy poradit, co jiné země jo hihih a z toho důvodu plyne, že je u nás větší opravdu, i kdyby byla menší.. -- opět hihich.. xDD Ty 2 věci ale jsou, že jsou tu prý hezké holky a proč tu cizinci pracují, že výborná kvalita ekonomiky, i když se rodilým Čechům to nezdá. Platy rostou, třeba budou jednou tak velké jak v Německu, snad i kvalita potravin se zlepší, pokud víc zatlačíme na Evropu, ale jinak je taky dost cizinců, co nás považují za možná ještě Československo nebo pravěký stát a asi se není čemu divit.. když se podíváte, co je za stavby i všude mimo Česko moderní, že dálnice i v Africe stojí pár korun, u nás nejdražší na světě za několik miliard a ještě se udělá špatně hihich po 3. a že jsme Česko samostatné defakto jen pár let, s nadsázkou by někdo mohl říct, že jsme nový nebo obrozený stát.. což není pravdu, ale tu mentalitu sami můžem nasáknout, že se vše jako Česko teprv učíme zatímco bysme měli 100 let válec už jak zkušení profíci co jiné země, co si neměnili název nebo něco zásadního taky hihich po 4.

a na závěr skvělá informace, Falco the Liberator, co se tady do mě celou dobu štval už je inactive šedý, budu se mu muset vysmát jak mi skončí mute i na suně , říkal sem mu to, že se těším až tato chvíle nadejde, že nevydrží ani jako já tak dlouho no a už nadešla i celkem brzo -- investice do budoucna se vyplácí, vyplácela do "Zlína" jedině, což sem věděl už před havrasem a teď i můžou zpytovat svědomí ti, co dali svou zbroj jiným českým hráčům co skončili, defakto dali taky končitelům, i když je to v podstatě dle pravidel taky zakázané, hihich po 5.

a jak bych to zhodnotil já? Válím jako švýcarské hodinky, asi jako teď válí Zlín v hokeji a ve fotbale, ps: včera Zlín po 8. kole vedl ligu, českou fotbalovou , ale to se vědělo už dávno, kdo má rozum a není i takový blb, co říkají komentátoři, ti se všemu diví, podle nich by člověk rozhodně nemohl sázet i na tipsportu.. xDDD "experti". A jestli to čteš i ty DSroDe, tak doufám, jen že i krom předvídavosti na tom najdeš i něco vědeckého. Hezký zbytek dne.

Previous article:
Proč už se v Česku, v České republice nevraždí.. a nebo proč jsme 6. nejbezpečnější země světa.. (1 year ago)

Next article:
Omyl cizinců, Czech isn´t similar to Polish.. :D (1 year ago)

ESim
or
Register for free:
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Deriva | Pandemia | Euforia | esim political game
Play on