Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

 PandaLT


Redactor

976


55
[LT only] CP ataskaita (Political)
Posted 3 years ago by
PandaLT    
Report


Sveiki.

Pradėsiu nuo pradžių. Maksimaliai trumpai.

Į Prezidento pareigas ėjau tuo metu, kada Lietuva buvo puolam turkų ir rumunų bei buvo pavojus iš lenkų. Tikslas buvo išnaudoti savo sukurtą svorį - Primeroje esu žinomas ne tik kaip stambiausias spekuliantas, bet ir kaip diplomatas, kurio nuomonė svarbi. Tą galima suprasti iš to, kad ne kartą esu buvęs pakviestas kaip teisėjas išspręsti dviejų šalių konfliktus, kai jie patys toliau kaltinimų nieko nemato.

Iškėliau kandidatūrą ir niekas man nemetė iššūkio. Tai rodo jūsų užprogramuotą paramą, ponai ir ponios. Ačiū už tai. Rimtai.

Gavom dvi atakas - iš turkų ir rumunų. Trečia brendo iš lenkų, netolygu kas laimės CP rinkimus (buvo likę 1-2 dienos). Todėl aš pasirinkau strategiją - pasyviai priešintis. T.y. leisti jiems laimėti, bet nesibufinant kalti kasdien, kad juos alinti. Nes tiesiogiai užpuolus lenkams mums būtų absoliučiai pofig tie turkais su rumunais.

Kai jau buvo aišku, kad Kinija nepalaikys turkų, nes jie suklydo su motyvacija, o jie nori per vokiečius pulti Lenkiją, tapo viskas aišku, kad iš lenkų pusės būsim saugūs. Su turkais taip pat susitariau, liko tik rumunai. O jie dar toli nuo mūsų, todėl galim ramiai bufintis. Kas ir buvo padaryta. Bufinomės, perėjom į puolimą ir okupavom, nepalikdami jokių šansų.

Tačiau tuo pačiu šis karas mums kainavo sakyčiau labai daug - apie 150 000 Q1, 25 000 Q5 ginklų, 5 000 Q5 batonų, 3 000 Q5 dovanų. Na ir žinoma apie 2000 g. Savaime suprantama, tai ne paskutiniai LT ORG rezervai, turim dar pakankamai, kad tokiu pačiu tempu kovoti gana ilgą laiką. O jei žiūrėti pagal pajamas iš rumunų okupacijos, tai toks karas mums ir per 5 metus okupacijos neatsipirktų

Viskas tik jums, gerbiamieji

Šiandien po atkaklios kovos praradome Crisana Banat regioną, high iron. Deja, bet negaliu pasigirti aljanso parama, kuri buvo tiesiog siaubinga, atsižvelgiant į tai, kad Lietuva kovojo prieš visą EVO aljansą tik su Ukrainos ir Vengrijos pagalba. Ir tai buvo vienintelis mūšis tiek mūsų, tiek priešų aljansui per visą serverį. Padėti tikrai galėjo. Bet sakyčiau garbingai atsilaikėm. Manau per artimiausias kelias dienas atgausime viską atgal.

Nors tai gali būti ne taip paprasta - ištrauka iš Rumunijos Prezidento reklamos #strade kanale:

[14:02] <Euionut> buy q5 weps --- 10-20-30-40-50k ---->>> !!!!

Rimtai nusiteikę

Na ką, palieku CP postą ramia širdimi - kariavom beveik visas 30 mano prezidentavimo dienų, visi gavo pašaudyt nemokamai, kai kurie aktyvesni ir su Q5 ginklais. Šaudymo rezultatas irgi geras - išlaisvinom beveik visas aljanso šalis, įgijom kolonijų.

Pabaigai noriu padėkoti iLuvCakes už pagalbą, o taip pat tiems, kas kovojo vos ne kasdien - pasiutes , MantveLithuania , kennen , muskulatura , MikeLitor , už pagalbą laiku ir vietoje nfssxx , shvo , mere popins .

Ir didžiausia padėka - N1K būrio nariams. Labiausiai pasiaukojantys ir padedantys žmonės, kuriuos teko pažinti. Ačiū jums.

Atleiskit, ko nepaminėjau.

Visiems sėkmės, gerų kovų, gražių panų, stiprios sveikatos (pvz. kad ryt galva neskaudėtų)!

Kol kas dar CP,
Tingiausias CP pasaulyje - PandaLT

Previous article:
Diplomacy Poland way (3 years ago)

Next article:
New Mercy members (2 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')