Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


18
שיימינג בציבור בעקבות גנבת באטלים (Political)
Posted 3 years ago by
Omri Uba    
Report


טוב אז קודם כל, ערב טוב לכל השחקנים היקרים בקהילה הישראליתת הזו שמייצגת את מדינת ישראל.
אז ככה, בד"כ אני לא ממש צלחתי בשימוש עקבי בעיתון שלי למטרת פרסום, אבל.. לצערי הרב אני נחשפתי המוצ"ש הזה לבריונות עגומה מצד שחקן כעוס שלא אזכיר את שמו בכתבה לכאורה בגלל " גנבת באטלים", אותו שחקן ידע שאני מדבר עליו בכתבה ואם הוא יבחר שכן להגיב, בכבוד.. אם לא אז מספיק לי שהוא מודע לכך שמדובר בו, במעשים שלו ובגודל הטעות.

בכל אופן, אותו שחקן יקר עשה שיימינג מבזה לשחקנים הנ"ל - GreenLight, Sheldon, OR, Shimon.

עכשיו, אני לא פה על תקן סנגור, אלא המטרה בכתבה הזו היא לנסות לתקן ולמגר את התופעה הזאת של ניצול מעמד וביצוע עליהום כנגד שחקנים.
עכשיו, לא רק שאותו שחקן עשה שיימינג כנגד אותם שחקנים שצוינו, אלא גם באופן פומבי לחלוטין דרש שאותם שחקנים יפוטרו ממקום יחידתם הצבאית !, ואם זה לא מספיק, היו גם לא מעט תגובות מצד עוד שחקנים אחרים שבמקום לנסות להבין את כלל התמונה ולשים את העצבים שלהם מהבאטלים בצד, ובעצם לגנות את פעולות המפרסם, הם השתתפו במהלך הבריוני, עליהום, ואף גם פרסמו לוגים של הקרבות שלהם והציגו אותם כניסיון לגנבת באטלים, ואף גם תמכו!! בפיטוריהם של אותם שחקנים מהיחידות הצבאיות שלהם, אותם שחקנים שאני לא יודע בדיוק מה היתה האג'נדה שלהם ספציפית בכל קרב וקרב, אבל אני יכול לומר לכם בוודאות שבסופו של דבר אותם שחקנים השקיעו מאמצים כלכליים אדירים במטרה לנצח לטובת ישראל ולשמור את כבודה במקומה.
ואם אתם הייתם עיוורים מספיק לעוד איזה מדליה ו-5 זהב מסריחים עד כדי כך שאתם מוכנים להשפיל ולדרוך על כל אדם ואדם, אותם שחקנים שמשרים מטרה אחת לטובת המדינה, ובנוסף, תמיד יש את התלונות הקטנות האלה לגבי זה שהקהילה שלנו מצטמצמת, אז חברים יקרים.. זה אחד הסיבות שבכלל גורמות לריחוק של שחקנים פעילים וחשובים במשחק מהקהילה שלנו, ובמקרים חריגים אף גם מובילים לפרישה של שחקנים.
ובנוסף, באיזו זכות בכלל אתם מעזים לשפוט שחקן ע"פי הפעולות שלו בקרבות? אני כן מצדיק את זה שהשקעתם זמן בתכנון תקיפות בכל קרב וקרב, אבל אתם צריכים לזכור שאף אחד לא ילחם על המדליה ועל הזהב שלכם מהקברות מלבד עצמכם!! ואם אתם לא הייתם מספיק ערניים בשביל לשמור על הקרב שלכם מפני כאלה שרוצים את הזיכיון של הקרב אז כנראה שלא מגיע לכם הזכיון, אל תשכחו שבסופו של דבר זה משחק וכל שחקן פה קודם כל מתחשב ומשרת את האינטרסים שלו בלבד לפני אינטרסים של אחרים, ככה שאין לאף אחד מכם זכות בשום פנים ואופן לשפוט שחקנים ע"פי הפעולות הצבאיות שלהם, כל עוד אותן פעולות לא פוגעות בשלומה של המדינה, ובמיוחד!! שלא לעשות להם שיימיג פומבי כפי שנעשה לארבעת השחקנים הנ"ל ובטח שלא לקרוא לחרם על שחקנים בגלל הפעולות שלהם בקרבות, אם יש לכם בעיה עם מישהו, תפנו אליו באופן פרטני ולא בצורה מכוערת שעשיתם את זה ביום שבת, אני מתבייש ששחקנים בכל מעמד כזה או אחר הלכו כ"כ רחוק בשביל מדליה וקצת זהב, אפילו אם אותם שחקנים שצוינו בפרסום לא כבדו את ההיערכות שלכם לקרבות, ואני לא אומר שזה בסדר, הם בהחלט שגו !, אבל השיימינג שעשיתם להם לאחר הקרבות זו לא הדרך, לא הצורה ולא מייצגת את רוח העם ואת רוח מדינת ישראל וחוקותיה, ככה שאותם אנשים שהשתתפו אתם צריכים להתבייש !

ובנוסף ולסיום, אם בכל זאת אותם שחקנים ששגו עברו את התיאום הצבאי לקרבות ועדיין " גנבו לכם באטלים " אז עדיין יש לפנות למפקדיהם הצבאיים ולא לעשות את מה שנעשה להם ככה בפומבי,
תודה, והמשך ערב נעים.

Previous article:
שימוש בעיתון למטרות סחר בציוד - כלל אזרחי ישראל. (4 years ago)

Next article:
נשיאות ישראל ספטמבר 16`|| Israeli Presidential Sep` 16 (3 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')