Login:
Password:

Forgot password? Register
Citizen history
About:
Täitsa lõpp mis minuga juhtus! Räägin teile tõestisündinud lugu nüüd. Sündisin siis 366. päeval , kui Eestit riigiks tunnistati.

No ma siis vaatan ringi, mingid võõramaised tekstid igalpool. Kõik jauravad võõras keeles, sittagi ei saa aru. Nii kurb ja üksik oli.

Siis mingi jorss hakkas firmasid tegema ja mulle neid kinkima. No, mis ma loll, et nendest ära öelda? Võtsin ikka vastu. Korraga oli kohe lõbusam ja räägiti natuke eesti keelt (kuigi päris vigaselt). Mingid poisid tootsid mulle asju, ma maksin neile palka ja puha.

Tahtsin ikkagi teada saada, et kes ma olen ja mis ma siin teen. Ühel päeval loen lambist ühest ajalehest, et olen adminite organisatsiooni asi ja juhin Eesti riiki. Kuis mul siis kõik nupud võbisesid ja ragisesid.

Aga siis lõppes lõbu, sest mulle pandi sõnad suhu! Hakati mingit ajalehte kirjutama mu nime alt . Räägiti, et riigikogu tahab mind ja ma tahtvat mingitelt kurjamitelt raha.

Aga üldiselt on ikka lõbus nende "presidentidega" olnud. Küll müüme ja ostame asju koguaeg, ja aitame mingeid roboteid keda kutsutakse "nuubideks". Need nuubi-robotid on lollid küll, esitavad maast ja ilmast küsimusi. Aga pole hullu, enamus kasvab uhketeks riigikogu- või ärimeesteks. Kahju ainult, et tulevad ja lähevad need presidendid päris kiiresti.

Nüüd sain septembris kaheaastaseks. Praegu käsitleb mind üks neiu-president. No peab ikka tõdema, et palju meeldivam on naise kätes olla. Need pehmemad ja siledamad.

Aega juba mööda lännud palju ja kätte jõudnud 2551 päev. Keegi pole tähele pannud kordagi, et mul juba 5 sünnipäeva olnud ja peagi 6. saabumas, kõigest 5 päeva jäänud selleni. Mõtlesin, et panen ikka kirja, ehk seekord püsi uustulnukatel meeles, äkki õnnestu mõni kingipakk kingituseks saadagi. Mõtlesin, et panen natukene toimunut kirja, tinditops ja suletutt juba tolmurulli alla peitu pagenud.

Kurat, ei mõista ma tänini mis nendel noortel viga, muudkui tulevad ja lähevad, mina muudkui trüki iga saadud levelil igasugu ilukirju aga nemad muudkui kasvatamatult sellest mööda vaata ja muudkui kaovad kuskurat.

Presidendid ka enam eriti ei muutu, siidinäppude ja pehme kreemikäppade asemel vanad jubedad penskarid kopitama jäänud ja no kurat mitte üks raas mulle tähelepanu ei pööra, muudkui ainult tahavad mingit nänni saada, ma muudkui vorbi ja vorbi ja kõik jümpsikate toodangu neile saada ja ikka kurat vinguvad. Kas sellist eestit me tõesti 2185 päeva tagasi tahtsime? No piinatakse, kiusatakse, vägistatakse ainult mind siin ja mis mul muud üle jää, tuleb vaid leppida sellega, mis korraldusi ette laotakse. Külmaverelised kriminaalid sellised. Kurb! Valus! Sõnatu.
Enterprise
Military unit Aras
Newspaper
This citizen has been inactive for 18 days
Friends (2663)
Top achievements:
Total achievements: 42 of 247See all achievements
Shouts
Kirjutage, kes country tournamendi jaoks supply tahab!
Estonia Org posted 22 days ago

Annan kõigile eestlastele, kes country tournamendil hitivad kulutatud supply tagasi!
Estonia Org posted 1 year ago

Vahepeal olid varud otsas, nüüd jälle müüme eestlastele q3 food 0,05g; q5 food 0,1g; q5 gift 0,23g; q1 wep 0,047g. Kirjuta mgm22'le ostusoov.
Estonia Org posted 3 years ago

Varsti tuleb meil suurem sõda!
Ärge kartke kirjutada orgi- kui millegist on puudus aga arvestage sellega, et org ei ole sees 24/7 seega võimalusel peaksite omama ka mingit varu.
Kui varud hakkavad otsakorrale lähenema kirjutage orgi.
Kindlasti müüb org käest-kätte odavamalt asju, kui ükskõik kust mujalt te ostaksite.
Eesti turule jäävad asjad ka müüki, hädakorras saate osta ka sealt.
Kindlasti sõdige targalt, olge võimalusel viimased roundide 2 minutit olemas, seinarallid kuhugi ei vii,
Estonia Org posted 3 years ago

Homme tuleb liidu chatis väike jutuajamine, vb Eesti ründamise kurss veidi muutb
Hoian teid asjaga kursis
Kuna soome vastupanu ei osuta , siis võtame kursi lõunasse
Estonia Org posted 3 years ago

Eesti ja Läti vahel sõlmiti 90 päevaks vaherahu. Palun ärge sõdige selle perioodi jooksul Läti vastu.
Rohkem informatsiooni http://primera.e-sim.org/article.html?id=112042
Estonia Org posted 4 years ago


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Roxa | Exura | Aura | esim political game
Play on