Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


49
Sytuacja sPolski - dzień 1092 (Military)
Posted 5 years ago by
Ministerstwo Obrony Narodowej    
Report







Pozdrawiam wszystkich obywateli sPolski.

Powoli zbliża się koniec mojej kadencji. Miał to być spokojny okres w czasie NAPu z OF, ale los czasami płata figle. NAP został zakończony w wyniku obustronnego i wielokrotnego złamania o czym można przeczytać w oficjalnym komunikacie. [OF] NAP
Czeka nas trudny okres, czas mobilizacji całego społeczeństwa. Niemniej nie jest to dla nas coś niespodziewanego, cały czas wakacji przygotowywaliśmy się na ten moment. Moja kadencja, którą określałem mianem "techniczna" podporządkowana była jednemu celowi - zbudowaniu zapasów na Poland Org. Wbrew niektórym opiniom, że TORG "kradnie" udowodniłem, że jesteśmy w stanie zadbać o interes Polski a nie tylko o swój. Jaki jest stan Org?
[ Skera O k..wa
No i to ja rozumiem
wiedziałem że ten Nap nam pomoże
Mniej więcej jak na koniec kadencji Sowala i Kwasa


Ne wpadajmy więc w panikę, nieraz zdarzały się okresy, gdy my podbijaliśmy innych, by potem znaleźć się pod okupacją. Jeśli zmobilizujemy się, jesteśmy w stanie przeciwstawić się agresorom a w najgorszym razie szybko zakończyć okupację.

Mam ponadto do zakomunikowania ważną rzecz. Do tej pory byłem w stanie poświęcać większość swego czasu grze. Niestety, życie w realu upomniało się o mnie. Kilka kolejnych dni będę rzadkim gościem na irc. Zawsze wzbraniałem się przed angażowaniem w życie polityczne ze względu na pracę na 3 zmiany. W sierpniu przełamałem się, bo urlop, NAP... Los płata figle.
Nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych decyzji. W związku z tym informuję wszystkich, że na stanowisko wiceprezydenta powołuję obywatela kermit100 - podczas mojej nieobecności (w godzinach popołudniowo-wieczornych) będzie mnie zastępował. Ja będę jedynie dostępny z telefonu. Mam do niego pełne zaufanie, więc wszelkie sprawy proszę kierować do niego - poinformowałem również o tym koalicjantów i inne osoby spoza sojuszu.
Kolejna moja decyzja, to powołanie obywatela Skera na stanowisko głównego dowódcy MON. Koniec ery samych pomocników, w końcu znalazła się osoba, która nie boi się wziąć na swoje barki odpowiedzialności za losy kraju.

Dziękuję w/w osobom za to, że zgodziły się mi pomagać w tym trudnym okresie. Zgłosiły się również inne osoby gotowe pomagać sPolsce - postaram się, by wkrótce zaczęły działać dla dobra kraju. Sytuacja naszej ojczyzny zmienia się z dnia na dzień, wbrew opiniom MSZ działa aktywnie i szuka nowych rozwiązań. Nie zapominajmy, że to tylko gra. Wróg nie jest kimś z kim następnego dnia nie jest możliwy sojusz. Zwłaszcza, że niektórzy gracze znają się od kilkunastu miesięcy (co ma dobre i złe strony).

Jeszcze Polska nie zginęła... Dopóki będą rządzić ci, którzy mają na celu jej dobro.

Prezydent sPolski
Arter




PRZED WALKĄ ZAWSZE SPRAWDZAJ ROZKAZY!
Nie bij w bitwach, których nie ma w rozkazach.
I bij w bitwie z najmniejsza przewaga


DOFy, o ile są przewidziane, wydawane są na 20 minut przed końcem mini-tury na kanałach IRC MONu.

JEŻELI MASZ PONIŻEJ 8 LEVELU WALCZ W PRATICE BATTLE:



Staraj się walczyć z chlebem najwyższej jakości pozwoli to zadać większe obrażenia w bitwie i szybciej się rozwijać.
Jeżeli masz możliwość to uderzaj wykorzystując broń przynajmniej Q1 - jest to zdecydowanie efektowniejsze niż bicie z łapy.

Pamiętaj! To ostatnie sekundy decydują o zakończeniu bitwy. Jeżeli masz czas staraj się pilnować bitwy do ostatniej sekundy.

Doffy są wydawane tylko w krytycznych momentach.



Informujemy, że wszelkie info (i dofy, jeśli akurat wydajemy !) można uzyskać na kanale IRC: #e-sim.mon w sieci QuakeNet

Skład Ministerstwa Obrony Narodowej

MON: Skera
vMON: wakat
Pomocnicy: Pterek kermit100 BojaZBanemZaMulti Sergiax (na IRC - Sergiax) Gashres (na IRC - Rynio) sucharmarian Dzejkob Veigar

Podziękowania dla graczy Kotera , djetc oraz Raciawelli za wykonanie grafik do gazetki






Zapraszamy na portal poświęcony e-sim, stworzony przez MEN. Serdeczne podziękowania dla Ben3dikT . Znajdziecie tam multum niezbędnych informacji, które pomogą Wam zrozumieć mechanikę gry! Zapraszam
Centrum Informacyjne esim-center




#e-sim.pl - główny kanał naszego społeczeństwa, tam dzieje się najwięcej wiec zapraszam do uczestniczenia w tej zbiorowej zabawie.


#e-sim.mon - kanał Ministerstwa Obrony Narodowej - tutaj znajduję się link do gazetki z aktualnymi rozkazami i tu uzyskasz niezbędne info gdzie i jak masz walczyć



Previous article:
Sytuacja sPolski - dzień 1083 (5 years ago)

Next article:
Bez komentarzy, czyli rozmowy za kulisami... (5 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more