Esim - Programa į Seimo narius
Login:
Password:

Forgot password Register

Article


46
   
Report


Sveiki,
kadangi nuspręndžiau nerašyti atskiro Seimo dienoraščio paskutinių dienų įvykiams tai juos išdėstysiu šioje programoje nes tai tiesiogiai bus susiję su jau turbūt kito Seimo spendžiamais klausimais.

Taigi, svarbiausias dalykas – šiuo metu mes esame be prezidento. Užvakar (08.20) vakare Seimo pokalbių kambaryje Prezidentas XerTaLT atsistatydino iš pareigų:
„ Lygiuot chebra, impeach mane, nebegalesiu aktyviai prisijungti. O kadangi mane sitinantys žmonės ir vyriausybė netenkina daugumos žmonių darbo - atsisakau toliau dirbti.“

Atstatydinus šį prezidentą kitu CP būtu kopis_uk kurio požiūris – sudaryti su lenkais taiką, išeiti iš ACG aljanso, pakeisti visą vyriausybe naujais žmonėmis kardinaliai skiriasi nuo dabar vykdomos politikos. Tai yra išsivaduoti iš lenkų kariniais veiksmais, stiprinti bendradarbiavimą su ACG šalimis ir tęsti vykdomus vyriausybės darbus tokius kaip išsilaisvinimo mūšiai Dainavoje.

Dėl to naujasis CP įneštų ypatingai didelių pokyčių valstybėje be realių ateities perspektyvų (jau vieną sykį buvome išėję iš aljanso ir sudarę taiką su lenkais po kurios buvome jų okupuoti ir praradom visus sąjungininkus) ir realiai paralyžuotų darbą valstybėje (visiškai naujos vyriausybės sudarymas ir įsivažiavimas užtruktų 1-2 savaites, ty iki kitų prezidento rinkimų) buvo sutarta, jog Apkaltą prezidentui atidedam (paliekam spręsti naujam Seimui) o vyriausybė ir vCP stengsis užpildyti CP spragą kaip galėdami geriau. Aš pritariau tokiam siūlymui nes laikau jog politikos stabilumas ir darbų tęstinumas yra būtini tam, jog valstybė normaliai dirbtų. Kitas man priimtinas variantas – Neficu is Aro, ar kito kurio kandidato iš Seimo, paskyrimas naujuoju CP. Tai yra tokio kandidato kuris toliau tęstų dabartinę politiką ir neįneštų chaoso.

Taigi, jei būsiu išrinktas antrai kadencijai į Seimą – balsuočiau prieš Kopis_uk kandidatūra pakeičiant dabartinį prezidentą dėl nesutikimo su jo požiūriu. Tačiau jei per prezidento rinkimus tauta nuspręstu jį ir jo idėjas palaikyti ir pasiduoti lenkams padėčiau tai įgyvendinti kiek tai įmanoma būnant Seimo nariu.


Ekonomika– per šią kadenciją Seime visi mano galimi įstatymų siūlymai buvo susiję su šia sritimi. Ir nors dabar mūsų mokesčiai normalizuoti ir nereikalauja skubių taisymų šia sritim ir toliau domėčiausi. Atgavus nepriklausomybę ir vėl judinčiau klausimą dėl gamybos Lietuvoje ir mūsų eksporto skatinimo. Manau jog Ekonomikos ministerija turi daryti daugiau nei straipsnius rašyti (kas irgi labai reikalinga). Man asmeniškai labai patiko graikų sprendimai ekonomikos srity kur siekdama sumažinti darbo jėgos kainą CP su Seimu inicijavo referendumą dėl valiutos nuvertinimo tauta tam pritarė. Labai teisingas žingsnis, galbūt kilęs iš jų patirties realiam gyvenime.


Seimo ir CP, vyriausybės bendradarbiavimas. Šioje srityje ledai po truputi pajudėjo. Tik atėjus į Seimą dauguma tiek Seimo, tiek vyriausybės narių seimo nario darbą laikė kaip mygtukų (kažkam paliepus) spaudinėjimą. Nors vis dar šis požiūris yra gajus tačiau po truputi pradėjo keistis – ir Seimo nariai be CP ar vyriausybės kelią iniciatyvas ir jas įgyvendiną (kaip tas pats mokesčių normalizavimas), ir pradėjus kelti daugiau RW tapo reikalinga 15 min seimo nario iniciatyva. Kad ir iš pradžių sunkiai tačiau bendravimas valstybės klausimais šiek tiek suintensyvėjo. Planuoju ir toliau jį skatinti visų pirma domintis ir klausiant CP ir vyriausybės apie jų atliekamus darbus bei svarstant tai Seime.

Pastebėjimas – tik Seimui pradėjus dirbti Seimo pokalbių kambaryje buvo kalbama apie „papus“, o dabar jau apie karus.


Karai. Įsipareigoju skirti bent 20g per kadenciją RW sukėlimui jei tik CP ir KAM parengs RW kėlimo planą su tikslais (pvz nugriauti 3 lenkų DS‘us) ir jo laikysis kiek tai leidžia galimybės. Manau, jog reik dar labiau stengtis koncentruoti mūsų žalą tik tuose raunduose kur mums jos reikia. Lenkai tokiais tempais švaistydami auksą (iššlavė savo, Norvegų rinkas ir strade) anksčiau ar vėliau išsisems. Tačiau mums būtina dar labiau sumažinti karų sąnaudas ir siekti didinti lenkų išlaidavimą.


Užsienio reikalai. Kaip ir per praėjusią kadenciją balsuosiu UŽ MPP sudarymus su mums draugiškomis šalimis. Manau jog santykių formalizavimas net jei tai ir kainuoja 10g mums yra naudingas ypač su neapsisprendusiomis šalimis tokiomis kaip Bulgarija. Nors URM smarkiai pasitempė šios vyriausybės laikotarpiu tačiau vis dar pasigendu sisteminio mąstymo, planavimo ir strategavimo – lenkai mus gerai apžaidė su Latvija diplomatijos srity ne tik kad padarydami potencialų sąjungininką iš priešo bet ir susilpnindami mus ekonomiškai kadangi daugelis mūsų įmonių ten, o dabar darbuotojų pas latvius trūksta. Labai norėtųsi išgirsti kaip planuojama ir kas daroma jog šią situaciją išspręstumėm ir padarytumėm vėl palankia mums. Taip pat reikėtų pradėti apie mūsų aljanso stiprinimą – gal būt vertėtų užimti aljanso pastangomis kokią neapsisprendusią ar priešišką mažą šalį ir po to pasiūlyt nepriklausomybę jei padės mums ir pan.



Jei tinka mano veikla ir idėjos – kviečiu balsuoti už mane per šiuos Seimo rinkimus.


lokiju

P.s. daugiau apie mano veiklą, situacijų Seime ir valstybėje vertinimą galite perskaityti mano Seimo dienoraščiuose.
P.p.s. nesvarbu ar balsuosite už mane ar ne tačiau rekomenduojų į Seimą rinkti ne už "nuopelnus" ir ne paprastus mygtukų spaudinėtojus kurie nieko negali pasakyti apie tai kas gali būti naudinga Lietuvai ir eina tiesiog dėl medalio. Taip pat gerai būtu jog Seimo narys turėtų bent truputį aukso (nes ypač juokingai atrodo kai Seimo nariai besibaigiant kadencijai bando sau iš valstybės iždo susimokėti atlyginimus nors valstybė prašo piliečių paramos. Šių veikėjų vardus galite lengvai pamatyti Country>Laws skiltyje). Be to reik, kad seimo narys būtu aktyvus. Tai ypač svarbu kai reik skelbti karą, RW ar priimti kokį kitą spręndimą operatyviai. Daug ką gali pasakyti žmogaus prisistatymas kandidatuojant - jei jis nesugeba net sakinio suregzti pristatydamas save ir savo pažiūras tai greičiausiai jis bus bevertis ir Seime.

Previous article:
sSeimo dienoraštis 5 (350 diena) (13 years ago)

Next article:
Aljansų išsidėstymas (13 years ago)

ESim
or
Register for free:
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


| Terms of Service | Privacy policy | Support | Alpha | Luxia | Primera | Secura | Suna | Sora | Magna | Pangea | e-Sim: Countryballs Country Game
PLAY ON