Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

mariuse231


Redactor

102


101
(EM) Import taxes, VAT (LT/ENG) (Old article)
Posted 7 years ago by
mariuse231    
Report

Sveiki visi, tai yra mano pirmas straipsnis ir šiandien aš su jumis esu tam, kad pasidalinčiau galbūt įdomia, galbūt naudinga informacija, kurią rinkau ir ruošiau jums.Taigi, kaip supratote iš pavadinimo aš šiame straipsnyje esu paruošęs informacijos apie importo mokęsčius ir PVM. Taip pat paruošiau informacijos apie produktų kainas, galbūt pravers, bet kadangi kainos keičiasi greit tikriausiai tai jum nepravers, bet bus galima susidaryti šiokią tokią nuomonę.


Taigi žiūrim ką turim


Visų pirma surinkau tik neokupuotas šalis, su daugiau nei 300 pop ir kurios turi bent 1 produktą ar raw material, kuris yra žemo importo mokesčio (10 % > / = ).Rinkau informaciją tik labiausiai reikalingiems produktams : Geležis, grūdai, deimantai, nafta, Bilietaii, ginklai, dovanos, maistas.

Čia yra kiekvieno produkto kiekvienoje šalyje importo mokesčiai ir PVM(309 diena):Spauskite čia viso dydžio vaizdui

Tai va, iš lentelėje pateiktos informacijos matome, kad vienintelė Ispanija, tarp neokupuotų +300 pop. turi žemus importo mokęsčius VISOMS prekėms. Taigi į Ispaniją galima eksportuoti viską, nemokant didelių mokesčių už importą.

Iranas turi 0% Grūdams, Deimantams ir Naftai, puiki idėja eksportuoti į Iraną katik minėtas prekes.

USA, turinti aukščiausią population turi 1% deimantams ir naftai, deimantai mano duomenimis ėjo po 0.0038, o nafta po 0,004.

Serbija turi 8 procentus naftai, bet atitinkamai kainos keliais procentais naftos yra brangesnės Serbijoje, nei USA, kurioje yra 1% tax rate, tai apytiksliai tas pats yra tiek į Serbija su 8%, tiek į USA su 1% eksportuoti

Prancūzija turi 5% geležiai, deimantams ir grūdams, 0% naftai.Remiantis tuo, kad 0% yra nafta - kainos yra ganėtinai didelės.

Israelyje taip pat grūdai 0% importo mokestis, population nei didelis, nei mažas - 566.Spauskite Čia viso dydžio vaizdui

Čia yra surūšiuotos šalys pagal tax rate kiekvienam produktui, nuo mažiausio iki didžiausio. Kaip matote Ispanija turi mažiausius mokesčius tarp visų neokupuotų šalių, turinčių bent 300 pop.Dėl to ir kainos kaip matysite vėliau mažesnės, nei daugumoje.Spauskite čia viso dydžio vaizdui.

Taigi, kaip sakiau prieš tai - Ispanijoje gan mažos kainos, nelabai ką turiu pridurti prie šito, visgi informacija šita niekada nebus tiksli, nes kainos keičiasi greit, bet manau, kad tarp didžiųjų šalių galima susidaryti šiokį tokį vaizdą ir naudojantis 36 valandų senumo informacija.Jeigu norite daugiau - galite išsianaliuoti pateiktus duomenis.


Tai kaip ir viskas, prašau atkreipti dėmesį į tai, kad tai yra pirmas mano straipsnis ir šiaip nevisiškai blaiviu protu rašiau.

Jeigu informacija, kurią suteikiau jums suteikiau buvo įdomi, naudinga ar šiaip patiko nepagailėkit vote, sub jeigu norite daugiau

Hello Everyone, here's my FIRST normal article and today I'm with You to share my statistics, which I have collected and prepared in past 2 days.So, As you understood In this article i will post my collected stats about Import taxes and VAT. I've also made some product price statistics of main products( q5, q3, q1 weapons, q5 food/gifts, tickets and all raw materials) , which takes A LOT work, but NOT MUCH benefit.


So let's see what I have


Here's Import taxes and VA Taxes of each country for each product. DAY 309:Click here for full

Here's only unoccupied countries, with atleast 300 population and has got atleast 1 low tax rate (10 % > / =) material.
I've calculated only the most important materials: Iron, Diamond, Grain, Oil, Tickets, Weapons, Food, Gifts.

We see that Spain between all unoccupied countries over 300 population has got lowest tax rates.Prices there are also little smaller.

Iran has got 0% for Grain, Diamond and Oil, good decision to export into Iran those raw materials.

USA, with the highest population has got 1% import tax for diamonds and oil .

Serbia has got 8 percent for oil, but gradually prices few percents of oil is more expensive in Serbia, than USA, which has got 1% tax rate, So it is almost same in to export oil to Serbia and USA.

France has got 5% for Iron, diamonds and grain , 0% for oil.Bason on that Oil is 0% - Prices are pretty higher(day 310), so you can export there and earn some money(Prices changes every hour).

Israel has got 0% grain, its population is not high, not small - 566.

For further information you can analize photos.

Here's a list of import tax for raw materials and import tax+VAT for products ( Sorted from smallest to highest )


Click here for full

As you see here's a list of countries. These countries are sorted by tax rate for exact material from smallest to highest.As you See Spain has got lowest tax rates between all unoccupied countries over 300 pop, that's why Spain has got pretty low prices:Click here for full

For further information you should analize those pictures .


Today's enough, hope you'll understand how important is your comments for me. If this information was interesting, helped you than don't forget to vote, if you want to see something like this - sub

Previous article:
Naujai Keptas Laikraštis (7 years ago)

Next article:
DONT INSULT OTHERS, SAVE NEWBIES [ENG] (7 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.