Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


126
Tankas... Tiesiog Tankas. (Old article)
Posted 8 years ago by
Tankas    
Report


Sveiki, mielieji skaitytojai. Esu Tankas, tikriausiai daug kam nežinomas, tačiau senesni žaidėjai neturėjo manęs pamiršti(bent jau taip manau). Nusprendžiau vėl prisijungti prie žaidimo ir antra kart pasinerti į e-sim. Per 4 mėn. nedaug kas pasikeitė. Lietuva stipriausia valstybė, kas mane labai džiugina.Taigi, ilgai nevyniojant į vatą norėčiau pasidalinti savo pirmais įspūdžiais.
Pirmiausia, kas mane labai pradžiugino, tai 60g mano acc, tikrai maloni staigmena. Kol išsiaiškinau vėl, kaip dirbt, kaip samdyt darbuotojus, kaip parduot prekes praėjo kone visa valanda, net suprakaitavau. Pradžiugino piliečių aktyvumas, straipsniai leidžiami kone kas valanda, tikrai įdomu paskaityti.
Antroje medalio pusėje figuruoja marketas(turgus)... Ech, kol as pardaviau ta nelemta iron... Kadangi esu priprates prie 'boto', tai mane siek tiek suerzino, todėl greit susiradau #strade kanalą, kuriame galima parduoti viską šiek tiek greičiaus, nes kainos praktiškai vienodos, kaip ir Lietuvos markete, beje, tai labai nustebino mane, bet kai pagalvojau jog esama stipriausi, supratau, jog nieko keisto, kad prekių kainos panašios.Visai nesenai iš pelenų prisikėlęs Tankas.
P.S. Jei nesunku spustelkit Sub mygtuka, nuo kiekvieno medalio 2g pervesiu Šaulių būriui.

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more