Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


4
1 český bývalý nebo málo aktivní hráč e-simu začínající na písmeno "D" a končící na písmeno "D".. (Statistics)
Posted 3 months ago by
Stbklzcczzlv    
Report


D.. asi jeko debil dvojitý. Víte jeho názory byly opravdu špatné a mylné a jeho trolení i v politické straně nepobavily. Dokonce nenecházím ani úsměv na rtech při tom, když zesměšňoval pomalu toho posledního člena české politické strany, který se jako cizinec v Česku narodil, pochází ze země, kdo jsou lidi o dost víc ohleduplní a jež je možná i neúplatný a japonský národ nemá ve své zemi takový bordel a chaos jako český, ani netrpíja nevlastenectvím, lidi jsou tam i víc v pohodě, šťastní a nápomocní, i když mám radši USA. Jen tu zemi každou chvíli postihne nějaká přírodní katastrofa a i přes to ta země patří mezi nejvyspělejší státy světa G8 a tomuhle pražského hráči to prostě není vůbec dobré a radši se zastává těch největší gaunerů českých v politice, kterým člověk tuplem nemůžu věřit ani nos mezi oči a tuplem neudělají nic dobrého pro tuto zemi. Má naprosto pošahanou a vymaštěnou partu dalších darebáků, feťáků a kriminálníků.. jež by nejradši i honila pražská policie a jež si myslí, že jen proto, že jsou nějaké hadry značky Luis Vuitton, které jsou bůh ví jak drahé, tak je pomalu musí uctívat celé Česko.. bez ohledu na to, co kdo má rád doopravdy. Já bych si vytvořil vlastní názor, člověk nesmí nechat sebou manipulovat. Řval hodně své výtky a narážky, ale vůbec to není pravda. Člověk nesmí být jen idiot a ovce a vdovu a podlehnout davovému šílenství, napětí tlaku nebo většině nesmí. Ostatně i v tipsportu tipování na sportovní zápasy má skoro tak často pravdu jednotlivec s šancí na výhu 1% než většina lidí i s 98%, tomu věřte, že i oni velmi často prohrávají a mýlí se, přicházejí o 10 milionů kč, když i vítězí lidé často, co dali na outsidera jen 10.000 Kč českých na vítěze sázku v celkové výši

Opravdu čemu věří většina je špatně, otevřít oči se musí.. Krásně se mi s ním i hrálo minecraft na jeho účtě , jen to chtělo ještě pár úprav doladit. Borec mu tam nadával, že tak špatně vytvořený server ještě neviděl u nikoho než u něj začínající a končící na slovo D.. hádejte, kdo to asi je, moc dlouhé jméno to není. Já sem ukázal potenciál a sílu jak Praze, tak Brnu, což Zlín umí, my jsme byli učitelé pomalu pro celé Česko asi jako když Česko učilo hrát hokej Rusko v daleké minulosti, historii a kdo nezná minulost, tak hrozí, že si ji zopakuje

Já mu na ten server dodal i zdejšího polského hráče minecraftwiczpl. 1 krásnou holku, i když jí možná bylo 10.. jen s bráchou, chtěla mu i udělat zadarmo recenzi na youtube a on ji poslal do prdele asi jako KyselyCesnek na secuře potenciální spojence Česka a nyní už víme, proč sem byl horší než on.. Protože mám horší internet, jeho sílu signálu, i když jako takový je vysokorychlostní. No jak říkám, ve Zlíně, Zlínském kraji je vše naprd, Praha se na Zlín vykašlala ve všem, je to i velmi slabá infrastruktura a izolovanost, skoro bych se chtěl Praze nějak pomstít, že i tu dálnici radši hodila na sousední Ostravu, Olomouc a Brna, jež ani zdaleka nejsou tak slavné jako malý rodný region a kraj Zlín, Zlínský.. No takže jen proto sem byl horší a i tak sem dokázal to co můj brněnský spoluhráč ne a to dobýt archu v endu.. a ty super nástroje všechny vzít, získat. Měl sem špatný internet, slabě výkonný počítač a napoprvé sem to i dokázal! - zlínský zástupce - to chce obrovský apllause (potlesk). Já sem nezklamal a kdybych měl pražské podmínky, dokázal bych toho ještě mnohem víc i Byl bych možná i na jeho úrovně a sám se mi svěřil a dodnes pamatuju, že hraje s anglčtinou a možná W S A D k pohybu používá, pro mě čeština není handicap, ale to co sem uvedl, já bych mu to ještě ukázal, kdybych měl k tomu adekvátní podmínky.. takové jaké má on. Salut.. o7


A NYNÍ VTIP NA ZÁVĚR NA MĚ: že "Kolik chceš špekáčků, 2? A já že nevím.. po každé ten český špekáček chutná jinak" poslední dobou Jakože někdy je dobrý a někdy je na blití pomalu - takže i dvojí kvalita potravin v Česku je a i tohle chtěl Okamura vyřešit, i když sem ho volil asi jen 1x nebo 2x za všechny volby, co sem kdy volil.

ThePolitik - a s tebou se co děje kámo poslední dobou? Už nebudeš hrát e-sim aktivně? Chybíš mi..

Previous article:
Koronavirus v Česku :) a já mám korunavirus, hlavně ve Zlíně a ve Zlínském kraji :D (6 months ago)

ESim
or
Register for free:
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Nova | Zuna | Deriva | esim political game
Play on