Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


27
Valstybės reikalai (Political)
Posted 3 months ago by
asmaday    
Report
Džiugu matyti sugrįžusius senus žaidėjus ir atsiradusių naujų. Todėl straipsnis skirtas daugiau jiems, bet nepakenks paskaityti ir visiems kitiems. O pakalbėti noriu šiomis temomis:

1. Kariniai būriai.
Kiekvienas šalies pilietis privalo priklausyti kariniam būriui, kadangi jo orderiai suteikia kiekvienam nariui žalos bonusą. Valstybė siūlo kelias alternatyvas:
1.1. N1K Pagrindinis šalies būrys, priimami šiek tiek pažengę kovotojai. Privaloma dirbti būrio įmonėje, dalinami daviniai.
1.2. LT ORG FORCE valstybinis būrys, skirtas žalos bonusui. Priimami visi norintys, dirbti nereikia, daviniai nedalinami.
1.3. Sargyba - būrys, skirtas tiems, kurie nori dirbti už autodavinius. Kas nežinot - autodaviniai yra toks dalykas, kai padirbi ir automatiškai gauni nustatytą davinį, nereikia nieko galvoti ir rūpintis, bet šis būrys daugiau rekomenduojamas klikinantiems žaidėjams, nei aktyviems.
Visais atvejais dėl įstojimo rašyti prezidentei asmaday

Be šių valstybinių būrių egzistuoja ir privatūs, iš kurių didžiausi yra:
Extraordinary Gentlemen
Pikta Panda
ABK
Dėl įstojimo kreiptis į šių būrių lyderius.

2. Ekonomika.Aš jau nesigirsiu apie tai kokia mūsų ekonomika stipri, konkurencinga, valiuta šauniausia ir stabiliausia primeroj, nes čia kaip ir aišku. Paminėsiu tik tai, kad darbo rinkoje atlyginimų lygis reguliuojamas valstybės, patartina kartas nuo karto pasitikrinti, ar darbdavys siūlo geriausią variantą. Kas pasirenka dirbti nacionalinės organizacijos įmonėse, atlyginimas yra šiek tiek pakeliamas daugiau nei siūloma rinkoje.
Jei turite didelį kiekį valiutos, prašome nekaupti stiklainiuose po lova, o mesti viską į valiutos turgų, jei turite tikrai labai labai didelį kiekį ir nenorite laukti, kol turguje jūsų valiutą nupirks, galite siūsti kontraktu Lithuania Org
Ir paskutinis dalykas ekonomikos skiltyje - šiuo metu pasaulyje yra didelis geležies poreikis, todėl gamintojus, savo įmonėse dirbančius darbuotojus kviečiu gaminti būtent šį resursą, geras pelnas ir greitas nupirkimas parduodant konkurencinga kaina garantuotas. Taip pat pakviesčiau gaminti ir pardavinėti q3 batonus ir dovanas. Šių produktų yra pastovus deficitas.

3. Žaidimo naujokėliams.Malonu jus visus matyti žengiančius pirmuosius žingsnius žaidime, kad žaidimas būtų aiškesnis, galite pasiskaityti jums skirtus straipsnius - Pamokos ir patarimai naujiems žaidėjams . Jei tik turite klausimų, norite patarimų visai klausimais, reikia sudaryti planą, kaip greičiau ir produktyviau tobulėti - visada kreipkitės į Naujokų Ministerija Org arba tiesiai pas mane rašant laišką žaidime arba Lietuvos discord kanale, į kurį patenkama paspaudus ant nuorodos - Pakvietimas . Taipogi visi naujokai turėtų kreiptis nurodytais adresais dėl vienkartinės paramos gyvenimo pradžiai.4. Sugebėjimas užsidirbti goldo yra ne tik meno, skaičiavimų reikalas, bet ir aktyvumo. Egzistuoja keli būdai, kaip galima jo gauti daug. Pirmas būdas - turnyrai. Jų egzistuoja ne vienas tipas. Svarbiausia yra lyga, kurioje būna 5 mūšiai, ir kuriai visada stengiames skirti didžiausią dėmesį, kadangi be susirinktų bh medalių už pergales gaunamos vaistinėlės. Kiekviena iš jų prideda po papildomus 20 kovos limitų ir tai yra nepamainomas dalykas dideliuose mūšiuose, kada reikia padaryti didelius žalos kiekius. Na aišku ir medaliai, kurių maksimaliai galima susirinkti 40 kitaip tariant gauti 200g. Kitas svarbus turnyras yra tiek karinių būrių, tiek nacionaliniai turnyrai. Juose goldu tiesiog lyja, paprastai būna 5 raundai po 2 mūšius, kartais daugiau, taigi ne mažiau kaip 80 bh medalių arba 400 auksinių džiaugsmelių. Bet kaip taisyklė, retai kada mūšis baigiasi sausai, todėl tik reikia būti aktyviam ir prasisuksi.
Kitas būdas, kaip uždirbti yra laikinieji serveriai, šiuo metu jų yra 2 - omega ir aurora. Kol serveris gyvuoja, klikinat, kaupiat goldą, perkat equipments, o kai serveris uždaromas, viską persikeliat į primera. Čia equipments parduodat aukcionuose, kadangi kainas turim aukštas, uždirbat gražaus pinigėlio. Perkėlimo metu nepanaudotas goldas virsta į premiumą primeroje, tai aktualu didesniems žaidėjams, kurie pastoviai kovoja ir tankina.

Na ir pabaigai, naudodamasi proga primenu, kad superku geležį, q1,q5 ginklus, q3, batonus, giftus. Ačiū už dėmesį ir sėkmės žaidime.


23x Lietuvos prezidentė asmaday

Previous article:
Linksmų Švenčių (6 months ago)


Comments (5)
28-02-2019 11:38:15
(3 months ago)


PandaLT , jo, aš jau Amerikėj ir alų galėčiau gert

28-02-2019 5:57:52
(3 months ago)


Ačiū, turiu planuose ir šiek tiek kitokio stiliaus straipsnių parašyti, bet jei tik turesiu laiko.

28-02-2019 2:16:40
(3 months ago)


Gytmiestis , o tu gal jau ir pilnametis?

28-02-2019 1:35:21
(3 months ago)


Damn, PandaLT dar gyvas :|

28-02-2019 0:38:20
(3 months ago)


Sveikinu su tuo retu atveju Primeroje, kai straipsnis turi turinį

Pridėčiau dar nuo savęs - man reikia dviejų-keturių darbuotojų, kurie sutiktų dirbti mokant atlyginimą kas savaitę ir apmokėjimą gautų ne automatiškai, o atsiuntę man kaip priminimą laišką arba kontraktą. Jei domina, detalės asmeniškai, nereikia čia spamint. Atlyginimas manau tikrai konkurencingas, o ar moku algą sąžiningai galit paklaust pas dabartinius mano darbuotojus.New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Furia | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on