Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


7
Vtipy o městech ČR, které jsou větší než Zlín (Statistics)
Posted 8 months ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Začneme Prahou.. ať mi do dukláci a bohemáci odpustí, ale i v hokeji vám vládne hlavně spartoslavia , což je v Česku i považováno za hlavní derby. Zlín je 12. největší město ČR, takže 11 měst je větších :-)

1.Sparta - Trapas - řecký název, rumunská vlajka, hrají za ni cizinci, často pro peníze, než-li srdcem, nedávno pobavil Stramaccioni - Vtip za 2 miliardy Kč nebo jak to bylo už nevím přesnou částku.
Slavia - čínské peníze pomalu v čínštině znaky a komunismus, rudá hvězda a ani název Slávie není typicky český, máte i Slávii Sofii nebo Slávia Rotterdam , jinak přezdívka "sešívaní" - super................ ale dávám jim kredit za srdce a vlastenectví, které však ukazují podivným stylem, oba naše hlavní týmy z hlavního města..

2. Plzeň - Plíseň, velbloudi, indiáni, velbloudi, protože Plzeň dostal za výrobu piva Gambrinus od šejků z Arabska velbloudy a tak mají i velbloudy ve znaku města, což asi mnoho lidí nevědělo, haha, ale co na tom, Vsetín má zase ovce, ale jinak není co vytknout dál.. Nádherné dresové barvy jako Zlín červenomodrá, kvalita a Plzeň je naprosto český název, hlavně díky háčku na konci! což trochu vypadá i královsky - koruna, klenot.

3. Liberec - pokud je Zlín Gottwaldov, tak Liberec je Reichenberg z dřívějška xDDD - jsme si kvit a v Liberci žilo za války nejvíc Němců - z toho je možná proto nebo důvod, proč jsou vynikající ve fotbale, hokeji i ve volejbale, jestli stále mají prvky germánské krve

4. České Budějovice - hohoho, prý prokleté město sportu, na to jak je obrovské jako Brno, tak je na chvostu za katrem jako to Brno. Fotbal sestoupil, hokej taky liga níž, protože je zradil Mountfield kvůli vlastnímu pivu Budweiser. Extraliga musí mít povinně Ragedast pivo!! - smůla motore, ale sympatický mi jseš kvůli kvůli typicky českému jménu, snad to není důvod toho, proč jsi nekvalitní a prokletý -- opravdu ti předu už jen kvůli tomu jméno - máš v něm háčky i čárky zároveň

5. Pardubice - fotbal hrají 2. ligu, hráli i 3. , to by samo o sobě měla být ostuda pro města, které je větší než Zlín obyvateli, rozlohou asi menší, kde i chodí snad 10 tisíc lidí na hokej a na jakou sportovní akci může v Česku normálně chodit 10 tisíc lidí že? Leda na Spartu, Slávii a nově Plzeň co hraje Ligu mistrů často. Jinak Pardúbice, Pardúbice.. - tó je p*del v repúblice..

6. Brno - haha dřív je i Zlín dával. Zlínský kraj je slavnější! Hvězda Brno, na to jak jsme velcí rozlohou i obyvateli, nejsou lepší než Zlín a hlavně mezinárodně. Brúno, Brrrr, prý velká vesnice přezdívaní. Červené dresy fotbal dobré, hokejové fuuuuuj modrobílá nejhnusnější barevná kombinace, výjimku tvoří Škodovka Plzeň! Jejich modrobílá vykouzlila designový zázrak a moc se mi líbí!! Jinak Vsetín má víc titulů v hokeji ze Zlínského kraje, Slovácko (Uherské Hradiště) ve fotbale má s nimi též kladnou bilance a to samé Otrokovice florbal . Zlín je dával taky v hokeji dřív mnohem víc, když jsme měli zkušené hráče a byli 4. a 6. v tabulce hokeje. Ve fotbalu už správně hrají 2. ligu, nepřáli to Zlínu, zasloužili si sestup, Zlín není špatný, oni jo, správně brúno brrrrr, jinak vzhúu dolů Brno Padá Brno, pada kometa, přej si něco!!! Nebo taky kotleta brúno

7. Ostrava - tak pokud fotbal, baníček je letos nahoře jen díky Zlínu.. 6 Zlínských hráčů za něj hraje, trénuje je bývalý zlínský trenér a aby vůbec nezanikl ten braník tak ho musel koupit podnikatel z Kroměříže - Zlínský kraj.
Ostrava i Vítkovice hrají florbal stejná liga, takže to asi není jen Ostrava, tak jestli je v hokeji extralize Vítek to chuje, ostravou baník panuje, pak se ptám, kde je ta Ostrava looool Chaotické, jinak Vítkovice Pitkovice - Pi*ovice jinak se hodí na ně to co na Pardubice / Vítkovice, to je p*del v repúblice.. A Ostrava je nejvíc smradlavé město v Evropě, Zlínský kraj s Moravskoslezským sousedí, ale blíž máme jak k Olomouckému, tak i Jihomoravskému naštěstí, snad nás moc nezačmoudí... nebo nepošpiní... oni smrdí

8. Olomouc - jediné jméno, co mě nic nenapadá k urážce toho moc, snad jen kohouti - haitský styl. A hlavně, že v Olomouci jsou trhy, ve Zlíně obchodní domy a obchodní střediska hahaha

9. Hradec Králové - pěkný název ale mají přezdívku v"otroci" což je fakt horší jak ševci, stejně jako Teplice - skláři sklo no fuuuuuj křišťál nebo věšteckou kouli diamanty myslím že nemyslí to těmi skláři.. Ale jinak v hokeji můžou děkovat za extraliu zradě Moutfieldu co zradil ČB město, ve fotbale kopou 2. ligu a o moc sportů nehrají víc než my, ale hlavně to otroci mluví za vše, i tady jsme lepší

10. Ústí nad Labem - prý nejvyšší nezaměstnanost, feťáci rozbitá krajina, město, stavby, ale mají jako jediní v republice krásnou modrožlutou taky a ještě i krsánější než my dokonce musím uznat, ovšem, jestli přestali ve fotbale hrát ve žlutomodré, myslím, že v bílé teď hrají, tak moje nadšení opadlo o 1/4 ze 4/4 na 3/4 xDDD i tohle rozhoduje, ale co je název, tak nááááádherný, taky takový český, i když je to možná město na souvodí nebo já nwm, nikdy sem tam nebyl, 2. konec republiky oproti mému modrožlutému Zlínu.

11. Středočeský kraj tedy, napadá mě jen už a největší město v něm -- o Boleslavi se bavit nechci -- u té třeba máme víc titulů, v hokeji bruslařský klub, barážový, byť mají nádherné černozelené dresy a útočný styl, ale i na nás chodí víc fanoušků, jsme hold krajské i statutární město , to boleslav je možná i jen okresní.
No tak největší je Kladno -- tak to fakt sportů nehraje, neprotéká jim ani řeka. S Jágrem se machruje, ale i zlínská legenda Čajánek byl víckrát mistrem světa než slavný Jágr. Jejich fanoušci mi chtěli ukrást ve Zlíně šálu, prý zahodit.. Tohle město Kladno nehraje moc sportů asi jako Ústí nad Labem, hlavně 1. ligy a extraligy nejvyšší ligy, ten rok Zlín získal titul a Kladýnko nám na několik let spadlo do 1. ligy, takže se správně spíš má zahodit ta kladenská hokejová šála :-DDDDDDDDDDD - a vůbec nemám hrdě frňák nahoře, když to říkám.. xDDDDDDDDD

(12.?) - o Zlínu se mi toho moc psát nechce . Jsme tak slavní, že by to bylo na strašně dlouho, ale nejvíc k tématu my hrajem srdcem, jsme ekonomicky slabí, ale i skvěle kvalitní nebo bojovní a i výborní taktici a i na málo peněz jsme úžasně většinou nahoře v nejlepších ligách, víceméně jo no.. ale hlavně se i někdy tituly podaří nebo prostě výhry nad favority evropskými.


Previous article:
Volby na českého e-prezidenta 5.2.2019 (8 months ago)

Next article:
Článek pro DSroDa (4 months ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Furia | Orange esim political game
Play on