Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

iLuvCakes


Redactor

149


16
[SIVID] Apie praėjusią kadenciją bei ateitį (Political)
Posted 1 year ago by
iLuvCakes    
Report
Ir vėl kalbiname šiuo metu buvusį, o ateityje ir vėl būsimą prezidentą MasterKce .

iLuvCakes: Taigi, dar kartą labai dėkui už suteiktą galimybę užduoti kelis klausimus jums. Negaištant norėčiau pradėti su pirmuoju klausimu. Kaip jaučiatės po pirmosios kadencijos? Kiek savo išsikeltų tikslų išpildėte?

MasterKce: Visada prašom. Nežinau. Iš tikrųjų, labai džiaugiuosi, kad teko išbandyti kažką naujo. Žinoma, labai norėčiau padėkoti visiems vyriausybės (ir ne tik) nariams, kurie man per visą šį laikotarpį padėjo tiek dieną, tiek naktį. Tačiau viską apibendrinus, pasakyčiau, jog sekėsi iš dalies ir gerai ir blogai. Gerai, nes: pasiekiau vieną tikslų - sugrąžinti keletą žaidėjų į aktyvo gretas. Man atrodo, jog tai nuostabu, ypač dabar, kai Primeros žaidėjų skaičius mažėja, o štaip mūsų - didėja. Na, kalbant toliau, labai džiaugiuosi sutikęs senus pažįstamus bei atradęs naujus. Net neabiju, kad vienoj ar kitoj situacijoj tos pažintys tikrai pravers. Be abejo, buvo tikrai ne kartą svarstyta pati TRT ateitis, ar verta, ar ne. Ko gero, tai teks palikti kitai kadencijai. Na, o blogai, tai spėju dėl to, kad ir neįgyvendinau tikriausiai pagrindinio tikslo - Lietuvą prijungti prie naujo aljanso. Per daug nesiplėsdamas, galiu tik pasakyti, jog šiuo klausimu vyko tikrai didelės diskusijos, tačiau, prižadu vienokie ar kitokie pasikeitimai anksčiau ar vėliau įvyks, prižadu. Toliau kalbant apie neįvykdytus tikslus, tikrai norėjau praplėsti Lietuvos teritoriją, bet ir vėl, nepavyko. Tačiau rankų nenuleidžiame ir bandysime kažko tikėtis iš "sailors week". Beja, užmiršau paminėti, jog atgimė SIVID, manau ne vienas sutiks, kad tai didžiulis pasiekimas, taip?

iLuvCakes: Žinoma, SIVID atgimimas gali reikšti naują etapą eLietuvoje. Kalbėdami užsiminėte apie "sailors week". Kokie pagrindiniai tikslai šiuo atžvilgiu būtu kitoje kadencijoje?

MasterKce: Svarbiausia gauti high grain regioną. Ne dėl to, kad jie yra vertingi, ne, jie net nevertingi. Paprasčiausiai, Lietuva tokio neturi, tad manau ekonomiškai visomis prasmėmis, tokį regioną Lietuvai būtų naudingą turėti. Na, o po to, paprasčiausiai reikia palaikyti aktyvumą, o kovos, mano manymu, geriausias būdas tą aktyvą ir palaikyti.

iLuvCakes: Jei įmanoma tiksliau, ar jau yra pirmasis taikinys, ar vis dėlto tai liks intriga iki pat karo pradžios?

MasterKce: Yra, tačiau dar galutinai neaišku. Manau, leisim seimui pasisakyti šia tema, o tada ir nuspręsim.

iLuvCakes: Ar iki šio klausimo seimas buvo įtraukiamas į svarbius pasitarimus?

MasterKce: Kol kas dar ne. Tačiau nuo dabar, kuomet dar yra sukurtas/atkurtas seimo chat'as, į seimo nuomonę bus atsižvelgiama vis labiau ir labiau.

iLuvCakes: Kaip asmeniškai žiūrite į seimo narius, kai jais tapti, šiuo metu, gali bet kuris. Ar tikite kiekvieno žiniomis?

MasterKce: Žinoma, kad tikiu, ir tikėsiu kol kažkuris nepasišiukšlins. Kaip sakoma, "pasitikėjimą lengva užsitarnauti, bet susigrąžinti - ne". Aš esu įsitikinęs, jog kiekvienas gali prisidėti prie Lietuvos gerovės. Tai padaryti galima, siūlant įvairias idėjas, padedant priimti sprendimus. Negi tai taip sunku? Manau, sudėjus kiekvieno mintis, žiniams, būtume dar stipresni. Taip, kad nesidrovėkite - reiškitės.

iLuvCakes: Pačioje pokalbio pradžioje užsiminėte apie naują aljansą, kurio dar nespėjote sukurti. Ar jame matysime senų veidų, ar tai bus naujos popieriaus lapas eLietuvai?

MasterKce: Žiūrint kaip susiklostys aplinkybės. Aš asmeniškai, jame norėčiau matyti tiek rusus, tiek slovėnus. Kaip ir minėjau, viskas priklauso nuo aplinkybių. Šių šalių gali net ir nebūti. Bet žiūrėsim. Gal tikrai jau metas versti naują baltą popieriaus lapą ir vis dėlto išbandyti kažką naujo.

iLuvCakes: Na ir pabaigai, ko norėtumėte palinkėti eLietuvos piliečiams?

MasterKce: Kaip jau ir minėjau praeitame interviu, pasikartosiu. Palinkėčiau neprarasti motyvacijos dar kartkartėmis įsijungti e-sim'ą ir pasidomėti kas ir kaip čia vyksta. Juk, kuo mūsų daugiau, tuo - įdomiau. Ne? Taip, pat labai noriu visus padrąsinti, nebijokite reikštis, kalbėtis - mums svarbi Jūsų nuomonė. Laikykimės išvien, juk tik kartu mes esam pilnas kumštis, kuriam nebaisu nei švedai ar dar kas.

iLuvCakes: Dar kartą dėkoju už sugaištą laiką bei atvirus atsakymus. Geros jums ateinančios kadencijos.

2018, Vilnius


Previous article:
[Country Balls] Ukraine vs Poland (1 year ago)

Next article:
NOT A casino. Launch of a charity (3 months ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')