Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


5
E-Sim Česko (Political)
Posted 2 years ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Nemám o čem psát. Tak aspoň napíšu události, které se zde v e-Česku na Primeře v blízké době staly. Prvotně chci všechny aktivní hráče né požádat, nejsem chůva , starám se jen o své dobro, pokud věřím, že nejste z nějakého důvodu vhodní nebo prospěšní, ale přesnější význam připomenout, že se konají v těchto asi 4 dnech volby do kongresu. 2 dny se jde něco jako přihlásit, kandidovat do kongresu, 3. den jste v pr..eli už to nejde , už se může jen zrušit kandidátka některým a ten poslední den už je jen hlasování, kdy hráči s nejvíce hlasy se dostanou do kongresu a kde můžete dát hlas i sami sobě, nebo sami sebe i znevýhodnit, či zvýšit šance i někomu jinému na úkor svých a dát hlas někomu jemu.

Dále Maďaři nám vyhlásili boj. V 1. fázi jsme nejvíc nočních kol pohlídali já Stbklzcczzlv a dejm za našeho, se mnou v čele, obrovského úsilí a tvrdě vrátili úder, že jsme nebyli pro posměch ale dokonce něco, co bych i nazýval aspoň jednou pořádným respektem i z ciziny. Prvně i dost cizinců stále Maďarům pomáhalo proti nám, pak půlka z nich přešla a máme většinu na své straně my s výjimkou Chorvatů, vlajky skoro podobné naší, červeno-bílo-modrá a že tam mnoho Čechů jezdí, tak Chorvati nás nesnáší i nejen proto, že s nimi Maďaři mají spojenectví. Osobně i já sám Chorvaty moc nemám rád, tento jihoevropský stát, i když jsou nejen lepší ve sportu a lepší potraviny. My je nesnášíme ze závisti a oni nás asi po právu, že u nás nic není, jsou i horší potraviny a že ani ve sportu nejsme tak jako oni dobří. Asi se i né nadarmo říká vrána k vráně sedá. Velký stát k velkému, malý k malému, stejný počet obyvatel ke stejnému počtu obyvatel, podobnost vlajky, blízkost států u sebe či jiná kritéria a hlediska.

2. Fáze útoku nebo války - Maďaři odmítli NAP, zaútočili na nás po tom, co jsme jim odmítli "jejich" nabídku na spojenectví MPP na úkor asi Slovenska, které je taky okupovalo a je pro nás silnějším a věrnějším spojencem. Pak jsme půlku Maďarska vlastnili my a půlku Slováci. Teď půlku vlastníme my a půlku Rumunsko, co Slovákům trochu došel dech i přesto, že před tím byli možná i silnější než my. Teď je to asi obráceně. Většinu bitev nám vyhrálo jednak to, že sem i z vlastní kapsy opět zefektivnil boj a jednak naše supply, rozdělování systém. Práce pro stát nebo obrovské zásoby na skladě a taky pár taktických a bojových kroků od TGM ať z jeho nebo na rady jiné hlavy a jirkova jirkalor schopnost koordinace a sehnání lidí, když to hoří. Taky se vrátil ThePolitik , nedobrovolně vyhozený z Itálie a také svými rany přispěli KubaCZ z Německa, což i střídavě dejm ze stejného místa a pak i Andrias Scheuchzeri z USA. Taky poslední zprávy hovoří o tom, že i Maďaři neví, proč Poláci tak moc i bojují proti jejich zemi, neví o naší dohodě s Polskem a naopak vyzdvihují jako nenáviděného polského prezidenta Korsiarz77 mylně, že jakoby neutrálně prohrál Maďarům kola a jakoby, že nenáviděně a pravidelně chodí útočit proti jejich zemi. Buď jsou opravdu moc hloupí, že netuší, nečtou, nezajímají se o to nějak víc nebo nemůžou uvěřit, že někdo může pomáhat i Česku jen tak, jinak si to sám moc neumím vysvětlit jejich nic netušící reakci

A jako poslední krok bych uvedl to, že Maďaři za svým prezidentem z Egypta "Cimbalar"em nestojí, i když ho zase jednoznačně zvolili za jejich CP a jež je asi největším viníkem světle modrého Maďarska úpadu a největšího rozkvětu E-sim růžového Česka Primery serveru v historii. Díky tomu v pozdější fázi hráči s nímž nesouhlasili, jiný Maďar SaintGerman, se stal jeho největším a nejhlasitějším odpůrcem a taky kvůli tomu sám vlast zradil a bojoval i tím proti Němu ve jménu té naší za nás, v duchu našeho národního jména na dobu neurčitou. Taky se lehce zlepšila práce, něco málo i v české měně a ohledně trhu.. Tak trh už není tak totálně předražený přešel do stavu hodně předražený a jestli tam před tím nebylo nic, tak teď tam trochu něco je.

Jinak před tím i byly projekty Q5 domů práce, vydělání, zakoupení a po skončení netrvalého serveru Harmonia přibylo v ČR hráčů až na hranici 85, čímž jsme se o 10 dostaly před Němce a snad na 10. místo. A úplně nejčerstvější záležitost hovoří něco jakože asi o něčem, jakože o založení snad 3. české Mu vojenské jednotky, protože ta hlavní státní už je s 35 občany plná a na její rozšíření není dostatek peněz, nebo pokud je, tak se musí použít na něco ještě důležitějšího pro naši z"Z"emi.

A z osobních vztahů hráči dejm a ThePolitik a vlastizrádný Kysely Cesnek vyjádřili znepokojení nad slovy nebo jednáním hráče jirkalor , který však naopak mě osobně svými posledními kroky velmi uklidnil.

Čas článku a herního dne 21. 2. 2018 - 23:33.

Previous article:
Česká republika (2 years ago)

Next article:
Počty Čechů na E-serverech, síla a velikost území (2 years ago)

ESim
or
Register for free:
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more

By clicking 'Sign Up!', you agree to the Rules and that you have read the Privacy Policy.

About the game:


USA as a world power? In E-Sim it is possible!

In E-Sim we have a huge, living world, which is a mirror copy of the Earth. Well, maybe not completely mirrored, because the balance of power in this virtual world looks a bit different than in real life. In E-Sim, USA does not have to be a world superpower, It can be efficiently managed as a much smaller country that has entrepreneurial citizens that support it's foundation. Everything depends on the players themselves and how they decide to shape the political map of the game.

Work for the good of your country and see it rise to an empire.

Activities in this game are divided into several modules. First is the economy as a citizen in a country of your choice you must work to earn money, which you will get to spend for example, on food or purchase of weapons which are critical for your progress as a fighter. You will work in either private companies which are owned by players or government companies which are owned by the state. After progressing in the game you will finally get the opportunity to set up your own business and hire other players. If it prospers, we can even change it into a joint-stock company and enter the stock market and get even more money in this way.


In E-Sim, international wars are nothing out of the ordinary.

"E-Sim is one of the most unique browser games out there"

Become an influential politician.

The second module is a politics. Just like in real life politics in E-Sim are an extremely powerful tool that can be used for your own purposes. From time to time there are elections in the game in which you will not only vote, but also have the ability to run for the head of the party you're in. You can also apply for congress, where once elected you will be given the right to vote on laws proposed by your fellow congress members or your president and propose laws yourself. Voting on laws is important for your country as it can shape the lives of those around you. You can also try to become the head of a given party, and even take part in presidential elections and decide on the shape of the foreign policy of a given state (for example, who to declare war on). Career in politics is obviously not easy and in order to succeed in it, you have to have a good plan and compete for the votes of voters.


You can go bankrupt or become a rich man while playing the stock market.

The international war.

The last and probably the most important module is military. In E-Sim, countries are constantly fighting each other for control over territories which in return grant them access to more valuable raw materials. For this purpose, they form alliances, they fight international wars, but they also have to deal with, for example, uprisings in conquered countries or civil wars, which may explode on their territory. You can also take part in these clashes, although you are also given the opportunity to lead a life as a pacifist who focuses on other activities in the game (for example, running a successful newspaper or selling products).


At the auction you can sell or buy your dream inventory.

E-Sim is a unique browser game. It's creators ensured realistic representation of the mechanisms present in the real world and gave all power to the players who shape the image of the virtual Earth according to their own. So come and join them and help your country achieve its full potential.


Invest, produce and sell - be an entrepreneur in E-Sim.


Take part in numerous events for the E-Sim community.


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Deriva | Deriva | Pandemia | Euforia | esim political game
Play on