Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


5
E-Sim Česko (Political)
Posted 1 year ago by
Stbklzcczzlv    
Report


Nemám o čem psát. Tak aspoň napíšu události, které se zde v e-Česku na Primeře v blízké době staly. Prvotně chci všechny aktivní hráče né požádat, nejsem chůva , starám se jen o své dobro, pokud věřím, že nejste z nějakého důvodu vhodní nebo prospěšní, ale přesnější význam připomenout, že se konají v těchto asi 4 dnech volby do kongresu. 2 dny se jde něco jako přihlásit, kandidovat do kongresu, 3. den jste v pr..eli už to nejde , už se může jen zrušit kandidátka některým a ten poslední den už je jen hlasování, kdy hráči s nejvíce hlasy se dostanou do kongresu a kde můžete dát hlas i sami sobě, nebo sami sebe i znevýhodnit, či zvýšit šance i někomu jinému na úkor svých a dát hlas někomu jemu.

Dále Maďaři nám vyhlásili boj. V 1. fázi jsme nejvíc nočních kol pohlídali já Stbklzcczzlv a dejm za našeho, se mnou v čele, obrovského úsilí a tvrdě vrátili úder, že jsme nebyli pro posměch ale dokonce něco, co bych i nazýval aspoň jednou pořádným respektem i z ciziny. Prvně i dost cizinců stále Maďarům pomáhalo proti nám, pak půlka z nich přešla a máme většinu na své straně my s výjimkou Chorvatů, vlajky skoro podobné naší, červeno-bílo-modrá a že tam mnoho Čechů jezdí, tak Chorvati nás nesnáší i nejen proto, že s nimi Maďaři mají spojenectví. Osobně i já sám Chorvaty moc nemám rád, tento jihoevropský stát, i když jsou nejen lepší ve sportu a lepší potraviny. My je nesnášíme ze závisti a oni nás asi po právu, že u nás nic není, jsou i horší potraviny a že ani ve sportu nejsme tak jako oni dobří. Asi se i né nadarmo říká vrána k vráně sedá. Velký stát k velkému, malý k malému, stejný počet obyvatel ke stejnému počtu obyvatel, podobnost vlajky, blízkost států u sebe či jiná kritéria a hlediska.

2. Fáze útoku nebo války - Maďaři odmítli NAP, zaútočili na nás po tom, co jsme jim odmítli "jejich" nabídku na spojenectví MPP na úkor asi Slovenska, které je taky okupovalo a je pro nás silnějším a věrnějším spojencem. Pak jsme půlku Maďarska vlastnili my a půlku Slováci. Teď půlku vlastníme my a půlku Rumunsko, co Slovákům trochu došel dech i přesto, že před tím byli možná i silnější než my. Teď je to asi obráceně. Většinu bitev nám vyhrálo jednak to, že sem i z vlastní kapsy opět zefektivnil boj a jednak naše supply, rozdělování systém. Práce pro stát nebo obrovské zásoby na skladě a taky pár taktických a bojových kroků od TGM ať z jeho nebo na rady jiné hlavy a jirkova jirkalor schopnost koordinace a sehnání lidí, když to hoří. Taky se vrátil ThePolitik , nedobrovolně vyhozený z Itálie a také svými rany přispěli CzekuCZ z Německa, což i střídavě dejm ze stejného místa a pak i Andrias Scheuchzeri z USA. Taky poslední zprávy hovoří o tom, že i Maďaři neví, proč Poláci tak moc i bojují proti jejich zemi, neví o naší dohodě s Polskem a naopak vyzdvihují jako nenáviděného polského prezidenta Korsiarz77 mylně, že jakoby neutrálně prohrál Maďarům kola a jakoby, že nenáviděně a pravidelně chodí útočit proti jejich zemi. Buď jsou opravdu moc hloupí, že netuší, nečtou, nezajímají se o to nějak víc nebo nemůžou uvěřit, že někdo může pomáhat i Česku jen tak, jinak si to sám moc neumím vysvětlit jejich nic netušící reakci

A jako poslední krok bych uvedl to, že Maďaři za svým prezidentem z Egypta "Cimbalar"em nestojí, i když ho zase jednoznačně zvolili za jejich CP a jež je asi největším viníkem světle modrého Maďarska úpadu a největšího rozkvětu E-sim růžového Česka Primery serveru v historii. Díky tomu v pozdější fázi hráči s nímž nesouhlasili, jiný Maďar SaintGerman, se stal jeho největším a nejhlasitějším odpůrcem a taky kvůli tomu sám vlast zradil a bojoval i tím proti Němu ve jménu té naší za nás, v duchu našeho národního jména na dobu neurčitou. Taky se lehce zlepšila práce, něco málo i v české měně a ohledně trhu.. Tak trh už není tak totálně předražený přešel do stavu hodně předražený a jestli tam před tím nebylo nic, tak teď tam trochu něco je.

Jinak před tím i byly projekty Q5 domů práce, vydělání, zakoupení a po skončení netrvalého serveru Harmonia přibylo v ČR hráčů až na hranici 85, čímž jsme se o 10 dostaly před Němce a snad na 10. místo. A úplně nejčerstvější záležitost hovoří něco jakože asi o něčem, jakože o založení snad 3. české Mu vojenské jednotky, protože ta hlavní státní už je s 35 občany plná a na její rozšíření není dostatek peněz, nebo pokud je, tak se musí použít na něco ještě důležitějšího pro naši z"Z"emi.

A z osobních vztahů hráči dejm a ThePolitik a vlastizrádný Kysely Cesnek vyjádřili znepokojení nad slovy nebo jednáním hráče jirkalor , který však naopak mě osobně svými posledními kroky velmi uklidnil.

Čas článku a herního dne 21. 2. 2018 - 23:33.

Previous article:
Česká republika (1 year ago)

Next article:
Počty Čechů na E-serverech, síla a velikost území (1 year ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')
Show more