Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


16
Darbe ve Gerekçeleri (Political)
Posted 1 year ago by
OsmanPamukoglu    
Report


Darbe ve Gerekçeleri

1 Aralık 2017 gecesi, bu konu dışında bir sebepten dolayı, asıl dönüş tarihimden(25Haziran) önce kısa bir dönüş yapmak durumunda kaldım. Kendisine başkanlık döneminde yardımda bulunmamıza rağmen, küstahça tarafımıza dil uzatan smec ve onun gerek Ergenekon gerekse Gladio tarafından tescillenmiş vatan haini şakşakcısı barbanın, Türk vatandaşlığına dönüş gerçekleştirdiklerini öğrendim. Bu da yetmez gibi smecin başkanlığa adaylık koyacağı bilgisine de ulaştım.

Bundan 3-4 ay önce, seçimi kazanan barba, kendisine Tong tarafından açılmış ve Gladio tarafından desteklenmiş(yani bu zatın belirttiği gibi iç kavga durumu söz konusu değildi en azından barbayı indirme konusunda Ergenekonla hem fikirdik) ve barba indirilmişti. Bu sürecin kendi aleyhine iilediğini farkına varan hain zürriyetsiz, oyunu bırakan Ergenekoncuların devlete bıraktıkları fabrika ve stokların büyük kısmını, geri alınması güç olan yerlere vererek, ülke saygınlığını yerin dibine sokmuştur. Bu da yetmez gibi zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmıştır. Ülkemizin o dönem içinde bulunduğu büyük savaş süreçleri, bu zürriyetsizin hareketi sonrası hem diplomatik hem ekonomik problemlerimizi büyütmüştür. Ne yazık ki Ergenekon mensublarının olan bu durumu göz önünde bulundurmadan sarf ettikleri dmgler ile birlike ülke ekonomisi daha da gerilemiştir.

İşte smecin bağışlarıyla belli bir oranını kapattığı ekonomik buhranın nedeni budur. Yüzsüzlük barbadan smece de bulaşmış olacak ki, kendi yedikleri b.ku temizlediklerinde bile övünür hale gelmişlerdir. Allah kimseyi bu kadar düşürmesin.

Darbenin sebeplerinden biri de, her ne kadar barba "birleştirici(!) " politikalar izlemek istediklerini beyan etse de, başkan olan zihniyetin, ülkeye dönmeden önce hakkibulut a attığı mesaj ve ülkeye geldikten sonra Gladioya dil uzatmasıdır. Vakt-i zamanında kendilerine lütfettiğimiz yardımları unutan smec, fûtursuzca yaptığı benzetmelerle aklınca Gladio'yu aşağılamıştır. Daha önce belirttiğim gibi, bu heriflerin artık ülkede yeri yurdu yoktur!

Smec halen başkanlık hususunda iddialı olacaksa, bir gece kendisini "tır çarpmış" bir vaziyette bulabilir. Gözünü de muhtemelen Çatlı'nın yanında açar.

Oyuna yeni yeni ısınan arkadaşlara vaat ettiği koltuklarla göz boyamaya çalışan smec, bu arkadaşların da beynini yıkamıştır. Ancak tüm bu çabaları boşa çıkacaktır.

Kendisine org şifresi verilmemesinden yakınan smec, bizim hatalarımızdan ders çıkarttığımızı unutmuştur. Orgun yeniden ihanete uğramasına göz yumulamaz. Kendi yapmayacağını iddia etse bile kendisine vermemizle şifreye vâkıf olacak olan barbanın lanetlenmiş tarihi göz önüne alınırsa, şifreyi vermememizin sebebi tamamen ülkeyi korumaktır. Daha önce de bize hırsız iddiaları yapıldı. Hiçbirimiz banlanmdık. Ne yazıkki fire verdik bir kişinin yaptığını tespit ettik. O kişinin de ne olduğunun belirsiz olduğunu anladığımız an içimizden attık, smec gibi bağrımıza basmadık! Yine, hırsılık yapacağımız iddialarını yaymaya çalışıyorlar. Logları aynen yayımlarız. Bu kadar dert edinmelerine gerek yok.

4 Aralık günü Fiko ve Ivan ile ardından başbaşa burakyilmaz ile yaptığım görüşmeler sonucu, darbenin geldiği kararını aldık. Ayrıca Divane Det ve Cihad gibi Gladio liderlerinin de onaylamasıyla burakyilmaz isyanı başlatmıştır. Sultanlığını ilan eden Barba nın 180 derece dönerek demokrat olduğunu dolaylı yoldan belirtmesiyse darbenin bu zatlar arasında nasıl bir beyin sarsıntısına yol açtığının somut örneklerinden biridir.

Dipnot:Gladio TATS ın devamı değil arınışıdır. Ivan ın gazetesinden MU kuruluş manifestomuzu inceleyebilirsiniz. Tabletten yazdığım için bazı yazım hatalarından dolayı kusura bakmyınız.

Unutmayın! Osman Pamukoğlu Paşa nın da dediği gibi "Darbe yapılmaz, darbe gelir. "


Hail sTR
Hail Gladio

o7

Previous article:
Türkiye'nin Mevcut Durumu ve Politikası (2 years ago)

Next article:
e-sim Terörü Multiyle Mücadele (1 year ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')