Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

Deshrius


Redactor

132


15
Tiesa apie aprangos banką (Trade)
Posted 1 year ago by
Deshrius    
Report


NEREKOMENDUOJU naudotis APRANGOS BANKU

Seniai čia berašiau ir galvojau, kad visai neberašysiu, tačiau negaliu tylėti, kai vyksta tokie dalykai su Naujoku Ministerija Org organizuojamu projektu"Aprangos bankas".

Atrodytų iš pirmo žvilgsnio - puiki įdėja, o ypač tokiems kaip aš, kurie visą savo turtą sukišą į verslą, taip gyvendami pliki, basi ir tik retai kada užvalgantys batono...

Puiki tuo, jog nereikia investuoti pinigų į aprangą, o tuos pinigus galima panaudoti verslo plėtrai ir t.t. tačiau ne viskas taip gražų kaip atrodo.

Mėginau pasinaudoti jų paslaugomis... tai buvo didžiausia mano klaida.

Pradėkim nuoto, kad į prašymą dėl aprangos buvo sureaguota po dviejų dienų nuo prašymo pateikimo :

Prašymas išsiųstas prieš 29 dienas:
Atsakymas gautas prieš 27 dienas:"Žaibiškas greitis"...nu, bet dėl galimybės pasiskolinti (ir dar"NEMOKAMAI" tos dvi dienos - menkniekis.

Gaunu kontraktą:Žinoma priįmu nesigilindamas ir naudojuos laimingas iki.... iki kol neateina laikas gražinti.

Kadangi "kabo" skola 63 Gold, nieko blogo neitardamas nueinu į kontraktų sritį ir paspaudžių mygtuka - sumokėti skolą, taip sumoku 63 gold.Nusiimu daiktą ir norių jį nusiųsti į Naujoku Ministerija Org , kad galėčiau atgauti 63 gold. Žaidimas to padaryti neleidžia,nes apranga turi būti bent dieną nenaudota. Po kurio laiko pamatau nauja "Aprangos banko" šaukinį apie atsinaujinusias aprangas - pasižiūriu...ogi rodo, kad aš nusipirkau tą aprangą, todėl nieko nedelsdamas parašau laišką :Gaunu atsakymą:Pasirodo neaiški savoka - "atsarginis balansas" - įdomu kas tai yra.... nusprendžiu pasiaiškinti ir parašau antrą laišką:Paaiškinimas į mano klausimą:Logiška ir natūralu... gauni 60 Gold į saskaitą iškart juos imi ir išleidi.

Siunčiant prašymą buvo parašyta aiški žinutė - "NORIU PASISKOLINTI APRANGA", tai jei gauni pinigus už ją, ar sunku yra parašyti žinutę ir pasitikslinant ar tikrai norėjau nusipirkti?


Aprangos bankas turi daug darbo ir negali su kiekvienu bendraut asmeniškai ? (Juo kolkas naudojasi trys žmonės iskaitant mane).


Jei nemokat bendraut ir išsiaiškint žmonių poreikių, nesiimkit geriau išvis socialinių projektų, o jei norit prastūmt savo turimas aprangas, tai jūs tiesiog sukčiai.

Norėčiau tikėti, kad nemokat bendraut.....

Taip, pripažįstų - esu žioplys, bet žmonės dirbdami po Naujoku Ministerija Org oraganizacijos pavadinimu yra tam, kad komunikuotų, paaiškintų, padėtų naujokams ir ne tik jiems... o ne taip elgtūsi, kaip šiuo atvejų.

Nesvarbu, nukentės mano verslas ar ne, pažadu, kad nė vienas mano darbuotojas nedalyvaus projekte "APRANGOS BANKAS".


Išvadas palieku pasidaryti patiems.Previous article:
Mėnesio darbuotojo rinkimai (4 years ago)


Comments (14)
18-10-2017 22:57:42
(1 year ago)


Po PandaLT komentaro nebeturiu nei ką bepridėti, viskas išdėstyta taip, kaip aš norėjau. Ačiū.

18-10-2017 20:50:23
(1 year ago)


P.S. Deshriau,
1. NM ORG nėra prižiūrimas kasdien (su ORG'ais nereikia treniruotis/padirbti), todėl kai rašai skubiai, natūralu parašyti ir kam nors iš vyriausybės, ar permesti 0,01 Lt seimui su prierašu "Patikrinkite NM laiškus". Neformalu, bet veiksminga.
2. Kas dėl laiškų su pasitikslinimu - man jie atrodo nereikalingi. Nes pvz. jei man juos rašinėtų, aš tai priimčiau vos ne kaip SPAM'ą - sprendimą jau padariau, tai kokio velnio man dar rašinėt? Kiekvienam pagal pažiūras.

18-10-2017 20:43:46
(1 year ago)


Gerb. Aprangos Banko valdytojai,

Niekam ne paslaptis, kad Deshrius padarė nesąmonę ir dabar kaltina AB, kad nesutinka nesąmonių taisyti. Kvaila? Taip. O bet tačiau...

Prisiminkit, kad AB tikslas - padėti žmonėms. O tame svarbiausia - geranoriškumas. Juk aukso tikrai yra (jei ne NM ORG, tai LT ORG tikrai). Žmogus nori padaryti taip, kaip jam yra geriau, net jei tas geriau - aprangos grąžinimas. Juk ne kas 2 dienas jis su ta apranga makaluojasi, kad dėl jo darbo būtų daug. Nematau nė vienos priežasties, kodėl reiktų elgtis pagal protokolą, o ne pagal geranorišką proto balsą.

Kartoju - AB pagrindinis tikslas yra padėti žmonėms, o ne sukaupti daugiau aprangos ar aukso. Apranga ar auksas naudojamas padėti žmonėms, o ne atvirkščiai.

18-10-2017 5:36:38
(1 year ago)


Parašai word's tekstą, spaudi x'są. Kadangi skaityt nemoki tai spaudi kas pasitaiko ir tada verki, kad failo neužsave'ino...

17-10-2017 23:49:05
(1 year ago)


Jei dar kylą kam nors noras mane kaltint - tai aš ne tik straipsnyje, bet ir komentaruose galiu prisipažinti - Taip, didžiausia kaltė čia yra mano. Ir nustokit aiškint, kad pats esu kaltas,nes tą ir pats žinau.
Norėjau parodyt mūsų Naujoku Ministerija Org organizuojamo projekto "lankstumą" (kurio nerasta), atsiradusių problemų sprendimą ( problemos - jos yra tavo, niekam nerupi) ir bendravimą...


17-10-2017 22:58:53
(1 year ago)


MikeLitor RL palyginimas visiškai beprasmis, nes įvedus ne tokį kodą
netokį kodą įvesi ir neužskaitys tos tavo įmokos
- taip įmoka nebus užskaityta ir pinigai liks sąskaitoje, bet gausiu pranešimą apie tai, kad blogai įvestas kodas.
Jei supainiosiu sąskaitos numerius ir nusiųsiu kitam žmogui, tai kreipiasis į banką ir išdėstęs situaciją (užpildęs keletą prašymų) tikrai susigrąžinčiau pinigus.
Šiuo atveju tu esi teisus dėl vieno dalyko - čia neturėtų skirtis nuo realybės, tačiau skiriasi.

17-10-2017 22:41:37
(1 year ago)


Gerbiamoji asmaday aš neneigiu, kad tai mano klaida, bet čia papraščiausias pavyzdys : - išjungiant kokią nors programą ( spaudžiant "x" ) būna išmetama lentelė su užklausimu - ar tikrai norite atlikti tą veiksmą (įdomu kodėl taip sugalvojo? Kad paerzintu visus ?).
Šiuo atveju aš pats parašiau, kad padariau klaidą ir nenoriu pirkti ( Gavus pinigus Aprangos banko darbuotojui nebūtų nukritę pirštai jei suregztų sakinį - "Ar tikrai norėjai nusipirkti tą aprangą, nes nebuvo kalbos apie tai".) Sakysi kiekvienam neprirašinėsi... manau kol kaip jūs sakot "neisivažiavęs" o šiomis paslaugomis naudojosi trys žmonėms - įmanoma parašyt ir asmeniškai (bet tingima vargintis).
Esmė tame, kad niekam niekas neįdomu, gavau babkes - valio!


17-10-2017 19:02:43
(1 year ago)


Apmoki kontraktą - perki eq. Jeigu atsiunti eq atgal neklibinęs kontrakto skilties, AB tiesiog nuima debt. Galėjai paklausti kaip veikia grąžinimas paprasčiausia ir būtum išvengęs nesklandumų. Juk kai pavedimą RL darai, netokį kodą įvesi ir neužskaitys tos tavo įmokos, o čia labai smarkiai kitaip?

17-10-2017 15:01:18
(1 year ago)


Kaip matau problemą jau ištaisė

17-10-2017 8:46:34
(1 year ago)


kaip ir nieko naujo tik biznis

17-10-2017 7:35:56
(1 year ago)


Matau, kad neveikia paveiksliukai - artimiausiu metu viską sutvarkysiu ir straipsnį atnaujinsiu.

17-10-2017 1:49:57
(1 year ago)


Ar teisingai supratau - tu, žaidėjas Deshrius neskaitei aprangos banko taisyklių, ką sugalvojai tą ir padarei, apmokejai kontraktą, taisyklėse tai numatyta kaip įsigijimas ir parašyta, o dabar nori, kad už tavo neatidumą turi susimokėti valstybė mokesčių mokėtojų pinigais?


16-10-2017 23:47:32
(1 year ago)


Juo labiau, kad nerašei jokio užklausimo ar galima tą aprangą nusipirkti... Žulikų gauja, jau seniai keli žmonės tą patį sako, bet niekas netiki.

16-10-2017 22:49:01
(1 year ago)


Pagalbą naujokams įsivaizduoju ne taip.New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on