Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


58
Aurea mediocritas (Event related)
Posted 2 years ago by
Poland Org    
Report


Siema gracze, proszę kongres o impeachment, odchodzę z gry kilka słów :
Zacząłem grać bo chciałem choć w grze się odstresować i pobawić w budowanie państwa potężnego i prężnego. A tu się okazuje że w realu mamy dużo lepszą historię bez zdradzania sojuszników itp. haniebnych czynów, tu już naprawdę jesteśmy dno. Jeśli ktoś jest patriotą lepiej zakończyć zabawę, to nie gra dla niego, tu nie ma zasad moralnych honoru itd. Co gorsza grają tu goście, których jak bym spotkał na ulicy, bałbym się walnąć z pięści że zabije i musiał bym bić liścia jak paniusię lekkich obyczajów, a tu pyskują smarkacze myśląc że są kimś i że są bezkarni. A jeszcze gorsze jest to co zauważyłem, mianowicie ta gra wpływa na moje życie prywatne i pochłania mi za dużo czasu, mojego bezcennego życia, którego przez to nie poświęcam rodzinie, pasji i przyjemnością.
Miałem wykupić kraj, chiny żądają 1k gold albo równowartość w wepach q5 musiał bym sprzedać eq co i tak uczynię, ale doszedłem do wniosku że wbije za to w bitwach bo nie jesteście warci bym dobytek co tu klikałem tyle czasu na to poświęcił. Odradzam egoiste6 i kermita drzewnego pasożyta, są debilami z definicji, nikt ich nie lubi z obcokrajowców pisałem trochę i każdy pisze że są chamscy, nie są wiarygodni i że to dno. Animus aeger semper errat.
Akcja ,,Grunwald" . KochanekEgzo obiecał/a wjechać z kumplami i rozwalać chinoli przez 24h na bonusie 140% do dmg. XmadoX jak z nim rozmawiałem miał pisać o bonus na 15.07.2017. XmadoX straszny postrach siejesz wśród wrogów, chinole bardzo się żalą że im spokoju nie dajesz Orga nie stać na dofy więc jak mnie posłuchaliście to będziecie mieli za co bić bo zdążyliście nazbierać supli. Więc do broni jak chcecie niepodległość walczcie. Chiny nie są takie potężne, canis timidus vehementius latrat quam mordet. Będzie bon czy nie od soboty odpalam powstania uderzam i koniec. Zacząłem odbudowę orga, Ci co mają prace dostali wypłate na tydzień do przodu, by kto inny mógł ogarnąć sprawę odbudowy, lub zawiesić i dalej nic nie robić. Myślę że każdy zwróci reszte jak nie dopracuje albo porobi do końca, bo może następca pociągnie dalej, ale to od was pracownicy zależy czy popracujecie ten tydzień czy będziecie woleli wykiwać orga na tych parę goldów. Na orga już nie będę zaglądał, pomogę w walce i wracam do życia Bawcie się dobrze a jeszcze lepiej by było byście zaczęli żyć pełnią życia Mevek nie jest ważne czy lubisz rząd czy nie, kogo zdradził i jakiego syfu narobił, nic cię nie usprawiedliwia nie powinieneś bić przeciwko Pl. Boja to co ci zrobi pies z kulawą nogą w młodości jak się zgiąłeś po piłkę zachowam dla siebie xD Oburzajcie się hejtujcie cała na przód, nigdy pod publikę nie robiłem więc przywykłem Błędy wyłapujcie. Aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sunt
Nara
marekg1122

Previous article:
NAP Poland/Mercy (2 years ago)

Next article:
Jeszcze się wymysli (2 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')