Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

bulutbulut


Redactor

47


22
05.06.2017 s-TR Seçimleri (Political)
Posted 2 years ago by
bulutbulut    
Report


Oyunuzu Kime Vermeyi Düşünüyorsunuz?
Turkey
48.71 % Deli_Divane
43.58 % crypticalism
7.69 % The Savior
Total votes: 39İyi Günler Dostlarım! Malum Yarın s-TR'de Seçimler Olacak. Bu Makaleyi Yazmamın Sebebi Aranızda Hala Daha Kime Oy Vereceğini Bilmeyen Dostlarım Var İse Bu Yazdığım Makale Onların Daha İyi Karar Vermesini Sağlayacaktır, Diye Ümit Ediyorum. Daha Fazla Uzatmadan İsterseniz Adaylarımızı Bir Tanıyalım:

1.Adayımız Deli_Divane
Hakkında: Kendisi Sosyalist Halk Partisinin Parti Lideri. Devlet Sıkıntılarını Yakından Takip Eden Ve Elinden Geldiğince Bir Takım Yardımlar Yapmaya Çalışan Bir Oyuncu. Kendisinin 1 Kez Başkanlık Seçimlerini Kazandığını Görmekteyiz. Kabinelerde De Yer Almış Tecrübeli Bir Oyuncudur Kendisi. Yer Aldığı Kabineleri Kendisinden Doğrulatarak Yazacak Olursak:

Başkan Yardımcılığı,Milli Savunma Bakanlığı,Kısa bir dönem Dış İşleri Bakanlığı,Danışman
Bu görevleri defalarca kez yaptım
Özellikle vCP ve MSB'yi


Başkan Olduğu Zaman Yapmak İstediği İşleri De Tekrardan Bir Gözden Geçirelim İsterseniz;

Ekonomi Bakanlığının Hedefleri

1-Ülke parasının değerini arttırmak
2-Org stoklarıyla ilgilenmek,ürün piyasasını düzenlemek
3-Maaşları düzenli olarak çalışanlara ulaştırmak


Dışişleri Bakanlığının Hedefleri

1-Ülkemizin yer aldığı ittifakta Türkiye'nin daha etkin rol oynamasını sağlamak
2-Müttefiklere yapılacak askeri yardımları yapacağı görüşmeler ile kesinleştirmek ve bu sonucu Milli Savunma Bakanlığına iletmek

Milli Savunma Bakanlığının Hedefleri

1-Savaşlarda ülkemiz ordularını en etkin şekilde kullanmanın yollarını araştırmak
2-Milli Eğitim Bakanlığı ile ortaklaşa ekipman projesi yapmak

Milli Eğitim Bakanlığının Hedefleri

1-Yeni oyunculara günlük ekmek yardımı yapmak
2-Milli Savunma Bakanlığı ile ekipman projesi gerçekleştirmek
3-Haxball,Atwar gibi oyun turnuvaları yapmak

İçişleri Bakanlığının Hedefleri

1-Ülkede paylaşılan makale ve shoutlarda hakaretin önüne geçmek
2-Milletvekillerinin telefon numaralarını alıp,meclis grubu kurmak

Yorumum: Açıkçası Eğer Ki Gerçekleştirilebilirse s-TR Adına Güzel Bir Dönem Olur. Eğer Ki Başkan Olursa Deli_Divane'nin Pek Çok Projesi Olacaktır Diye Düşünüyorum, Bu Şekilde Bırakacağını Zannetmiyorum. Ayrıca Umarım s-TR Shoutlarında Gördüğümüz Kutuplaşmayı Kırmayı Başarabilir. Kendisine Tekrardan Başarılar Diliyorum. o/

2.Adayımız Albus Kahuna Dumbledore
Hakkında: 14 Kez Milletvekilliği Yapmış, Gerektiği Yerde Ciddiyetini Koruyan Bir Oyuncudur Kendisi. Kendisi Pek Göstermese De Devlet Sorunlarını Takip Eden Bir Kişi Olduğu Yazdığı Makalesinden Belli Olan Bir Oyuncu. Pek Çok Kabinede Yer Almış Tecrübeli Bir Oyuncudur. Kabinelerde Yaptığı Görevler:

2 iceland başkanlığı 2 vcp , msb her türlü yaptıkBaşkan Olursa Yapmak İstediklerine Bir Göz Atalım İsterseniz, 6 Maddelik Gerçekleştirmeyi Temenni Ettiği Hedefleri:


1. Aktiflik
-İçinde bulunduğumuz Ramazan ayının koşulları sayesinde çok avantajlı bir konumdayız.Bunu sonuna kadar kullanacağız.Özellikle benim en çok üstünde durduğum konu oyun kanalımızın tekrar canlanmasıdır.Bunun için uğraşlar olacak.

2. Yeni Oyuncular
-Taze kanlar gerek bize.Sürekli bi topluluğun elinde devirdaim olması iyi değildir.Ne kadar fazlaysak o kadar iyiyiz.Yeni oyunculara yönelik Milli Eğitim Bakanlığı alanda daha farklı çalışmalar yaparak her vatandaşı bize kazandıracak.

3. Ekonomi
-Türkiye Ekonomisi çağ atladı diyebiliriz.Bu istikrarı devam ettirirken üstüne daha da katmak için çalışmalarımız yine olacak.Ekonomiyi bu işi yıllardır yapanlara bizzat takip ettireceğim.
Türkiye Marketini de daha aktif bi hale getirmek tek taraflı yetmiyor, biz size gereken koşulları sunacağız siz de istediğiniz gibi alımınızı-satımınızı yapabileceksiniz.

4. Savaş Stratejisi
-Potansiyel güç olarak Dünyada ilk sıradayız.Gerek rw'lerde gerek dow'larda bunu ön plana çıkarmak için Milli Savunma Bakanlığı tam takır çalışacak ve supply gerektiği savaşlarda halkımıza açık olacak.

5. İç Huzur
-Bu ülke kavgalardan çok çekti.Hâlâ da kavgalardan çeken başka serverlar görebilirsiniz.Biz eğer "Bir" isek varız.Lüzumsuz tartışmalarla ülkenin geleceğini tehdit altına almak saçmalık olur.

6. İstikrar
-Öncelerde başlayan bu yükselen profili daha da yükseltmek adına her şeyi yapmaktan çekinmeyeceğimizi bilesiniz.Güven vermek, bir hükümetin temel amacı olmalıdır.

Yorumum: Açıkçası Gerçekten Güzel Projeler Görmekteyiz Yukarıda. Kutuplaşma Olsun, Aktiflik Olsun Pek Çok Sorunun Önüne Geçmeyi Tasarlamış. Kendisinin Başkan Olursa Gerçekleştirmeyi Temenni Ettiği ''6 Nihai Hedefi'' Gerçekleştirip Daha
Da Proje Tasarlamasını Ümit Ediyorum. Kendisine Tekrardan Başarılar Diliyorum. o/

3.Adayımız TheSavior

Yorumum: Kendisinin Bir Makale Yazmadığını Görüyoruz. Bence Albus Kahuna Dumbledore ve Deli_Divane 'yi Sevmeyen Oyuncular Oyunu Bu Kişiye Basacaktır. Oy Bölecektir Yani. Ama Kendisine De Başarılar Dilerim o/

Son Olarak;

-Dostlarım Biz Bugün Geldiğimiz Yere Pek Çok Uğraş Vererek Geldik. Lütfen Kendisinin Bu Ülkeyi En İyi Yöneteceğini Düşündüğünüz Kişiye Oy Verin. Okullarda Sık Sık Rastladığımız Gibi Arkadaşına Oy Veren Kişilerin Yaptığını Yapmayın. Görüşlerinin Sizin Görüşlerinize Uyduğu Kişilere Oy Verin. Ve Lütfen Oyunuzu Vermeden Kişilerin Neler Vaat Ettiğini ''OKUYUN'' Sizden Tek Ricam Budur. Her Kim Başkan Olursa Olsun Bu Ülkeyi Layıkıyla Yöneteceğinden Eminim. Seçilen Kişiye De Saygım Sonsuzdur Bunu Unutmayınız.

Previous article:
Aday Değerlendirmesi 2(Seçimle İlgili) (3 years ago)

Next article:
WW1 AND WW2 (1 year ago)


Comments (1)
04-06-2017 13:23:07
(2 years ago)


İş Aş Divane BaşNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Furia | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on