Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


33
Akcje dla młodych i ircowe konkursy (Event related)
Posted 2 years ago by
Ministerstwo Edukacji Narodowej    
Report


Który quiz preferujesz?
81.81 % Milionerzy
18.18 % Dizzy AutoQuiz Pro
Total votes: 11

Skład Ministerstwa Edukacji Narodowej:

Minister: Sikoreczka92

Wiceminister (specjalista od ircowych zabaw): ZacnyUser

Stażysta (maskotka MENu): BloodArmy07Ze względów zdrowotnych Elizabeth de Monthey zrezygnowała z pełnienia obowiązków Ministra Edukacji Narodowej.

Ministerstwo Edukacji Narodowej będzie wdzięczne darczyńcom, którzy zechcą wspomóc nasze akcje dla młodych graczy. Chętnie przyjmiemy niepotrzebny ekwipunek oraz rozmaite donacje. Dotychczasowym filantropom pragniemy serdecznie podziękować.


Jesteśmy wdzięczni Polarny Bartanus aga95 kucuhools za ostatnie przejawy ofiarności.


W sobotę 29 kwietnia planowany jest quiz na kanale IRC. Dla zwycięzców planowane są wspaniałe nagrody. O dalszych szczegółach (tj. nagrody, ilość i tematyka pytań, godzina konkursu itp.) będziemy informować w czasie późniejszym. Trzymajmy kciuki za ZacnyUser , który stara się oswoić boty. Do wyboru jest jeden z poniższych quizów:

Dizzy AutoQuiz Pro

Jest to klasyczny typ quizu, w którym na każde pojawiające się pytanie istnieje tylko jedna poprawna odpowiedź, którą należy wpisać i tylko jedna osoba, która wprowadzi ją najszybciej, otrzymuje punkt.

Milionerzy

Milionerzy to jedyny typ quizu, w którym gracz nie musi umieć szybko pisać na klawiaturze, gdyż wybiera poprawną odpowiedź spośród kilku podanych. Wybór następuje poprzez wprowadzenie jednej z liter - a, b, c, d - odpowiadającej wytypowanej opcji odpowiedzi. Dobry wybór nagradzany jest punktem (lub punktami), natomiast wybór niepoprawnej odpowiedzi może prowadzić do utraty punktów. Po upłynięciu określonego czasu runda na pytanie zostaje zakończona, a program wyświetla informacje o tym kto podał poprawną odpowiedź, kto błędną oraz odpowiadającą tym odpowiedziom punktację za pytanie.

Zachęcamy do wyrażenia swoich preferencji poprzez głosowanie w ankiecie.


Ministerstwo Edukacji Narodowej w trosce o najmłodszych obywateli, wszystkich nowych graczy oraz potrzebujących pomocy, bądź porady stopniowo wznawia sztandarowe akcje. Serdecznie zapraszamy osoby spełniające wymagania do udziału w niniejszych akcjach oraz uprzejmie prosimy o przekazywanie tej informacji dalej. Ważne aby jak najwięcej osób dowiedziało się o akcjach Ministerstwa Edukacji Narodowej, aby i oni mogli z nich skorzystać.

AKCJA CHLEBEK

Celem tej akcji jest pomoc nowym graczom, poprzez przekazanie im 10 darmowych chlebków Q5, aby mogli szybciej rozwinąć swoje raczkujące postacie i ruszyć do walki. Zgłoszenie może przesłać raz dziennie każdy gracz do 10 poziomu włącznie. Następnie gracz musi uzyskać minimum 50 doświadczenia (XP), po czym następnego dnia śmiało może znów wypełnić niniejszy formularz i ponownie otrzymać chlebki!


AKCJA ZREDUKUJ MISS CHANCE

Akcja skierowana jest do graczy mających level nie wyższy niż 10. Ma ona na celu zmniejszenia szansy spudłowania podczas walki u młodych graczy poprzez przekazanie im odpowiedniego ekwipunku.


ZAPYTAJ MEN

Jeśli masz jakieś pytania związane z grą, bądź naszym ministerstwem, napisz do nas! Nie gryziemy!


IRC - NIEODŁĄCZNY ELEMENT E-SIM

Wszystkich graczy, a szczególnie tych młodych serdecznie zapraszamy na kanały IRC!
IRC nie jest niczym strasznym, to zwykły czat, na którym wszyscy rozmawiamy zarówno o grze, jak i o tematach z nią niezwiązanych. Aby skorzystać z dobrodziejstw IRCa wystarczy wejść TUTAJ , wypełnić pole nickname, kliknąć join chat i voilà!
Pamiętajcie, e-sim jest przede wszystkim grą społecznościową, większość rzeczy związanych z grą toczy się poza nią, właśnie na kanałach IRC. Zapraszamy do poznania tej strony e-sima, czekamy na was na poniższych kanałach! Poznajcie nas i dajcie się poznać!
Rządowe kanały IRC:

#e-sim.mon
Kanał Ministerstwa Obrony Narodowej – To tutaj dowiesz się o wszystkich dofinansowaniach, poznasz ofensywne plany naszego kraju oraz uzyskasz możliwość porozmawiania z rządzącymi.

Rozwiązania przyjmujemy do 24 kwietnia 2017 r. Pierwsza osoba, która prześle właściwą odpowiedź otrzyma nagrodę.

Nagroda:

Q3 Ulepszenie broni - Celownik teleskopowy (Increase maximum damage by 4.77% Increase maximum damage by 5.61%)
WYNIKI OSTATNIEGO KONKURSU

Rozwiązanie: demobilizacja
Nagroda: po 10 PLN
Osoby, które poprawnie rozwiązały rebus: MaciusPL Polarny Msahn Kwiato kaalet Polak z Polski Pandom milosz3123 kucuhools Spinnaker ZacnyUserPrevious article:
[MEN] Ruszamy! 🎓 (2 years ago)


Comments (6)
23-04-2017 9:02:26
(2 years ago)


gdzie będą te quizy Milionerzy?

21-04-2017 13:30:54
(2 years ago)


Afropolak nie wiedziałam, że tu grasz :O

PeBeD21 - skoro ktoś wymyślił to zagadkę to na pewno da się ją rozwiązać


21-04-2017 11:09:44
(2 years ago)


Nie spotkałem się jeszcze z tak nieprzydatną podpowiedzią
Lepiej daj wskazówkę jak z samych spółgłosek zrobić słowo :x

20-04-2017 22:20:57
(2 years ago)


Zagadka banalna, tak tylko podpowiem

20-04-2017 21:09:00
(2 years ago)


Kurvva, co za enigma... to zaszyfrowała

19-04-2017 17:31:35
(2 years ago)


Pięknie!New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Alpha | Primera | Secura | Suna | Aurora | Pandoria | agar new modes play new modes
Play on