Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


30
Reaktywacja MEN-u Nie wiadomo która to już (Political)
Posted 2 years ago by
Ministerstwo Edukacji Narodowej    
Report


Skład MEN-u:

MEN - xRobertcik
vMEN - 03kubus
Stażyści - POSZUKIWANI
Dozorca - Bartanus


Jednym z podstawowych zadań Ministerstwa Edukacji Narodowej jest pomoc nowym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z e-sim. W tym celu przygotowaliśmy kilka stałych akcji, których celem jest zapewnienie początkującym łatwego a przede wszystkim przyjemnego startu. Aby otrzymać pomoc wystarczy wypełnić formularz - kliknij ikonkę "chcę ..." aby przejść do wyżej wspomnianego formularza.

Żaden nowy gracz nie powinien martwić się o to, co włoży do garnka. Jedynym zmartwieniem powinna być nauka - poznawanie mechanizmów gry itp. Ministerstwo na czas trwania edukacji zapewnia racje żywnościowe. Każdy gracz z 9 poziomem, bądź niższym ma prawo raz dziennie wypełnić formularz i otrzymać 10 chlebków q5 oraz w razie potrzeby bilet q1 - wystarczy kliknąć w poniższą ikonkę i wypełnić formularz zgłoszeniowy:
Każdy żołnierz potrzebuje odpowiedniego ekwipunku, dlatego nasze ministerstwo w ramach programu szkolenia rozdaje początkującym do trzech przedmiotów na osobę: jeden q2 oraz dwa q1. Każdy gracz, który ma poziom 9, bądź niższy ma prawo jednorazowo otrzymać ekwipunek - wystarczy wypełnić formularz, klikając w poniższą ikonkę:
Szkolenia, szkoleniami, ale trzeba mieć, gdzie mieszkać, czyż nie? Ministerstwo przygotowało specjalny program bezpłatnego wynajmu mieszkania q1. Każdy gracz z 15 poziomem, bądź niższym ma prawo wypożyczyć za darmo domek q1 na okres jednego miesiąca. Gracze z wyższym poziomem również mogą na drodze wyjątku otrzymać zgodę na wynajem, lecz są automatycznie przenoszeni na koniec kolejki oczekujących. Aby wynająć domek kliknij poniższą ikonkę i wypełnij formularz:


Wszystkich graczy, a szczególnie tych młodych serdecznie zapraszamy na kanały IRC!

IRC nie jest niczym strasznym, to zwykły czat, na którym wszyscy rozmawiamy zarówno o grze, jak i o tematach z nią niezwiązanych. Aby skorzystać z dobrodziejstw IRCa wystarczy wejść TUTAJ , wypełnić pole nickname, kliknąć join chat i voilà!
Pamiętajcie, e-sim jest przede wszystkim grą społecznościową, większość rzeczy związanych z grą toczy się poza nią, właśnie na kanałach IRC. Zapraszamy do poznania tej strony e-sima, czekamy na was na poniższych kanałach! Poznajcie nas i dajcie się poznać!

Rządowe kanały IRC:

#e-sim.men
Kanał Ministerstwa Edukacji Narodowej – potrzebujesz porady dotyczącej gry? Masz jakiekolwiek wątpliwości co do mechaniki, bądź jakiegokolwiek innego aspektu e-sima, a może chcesz porozmawiać o pogodzie? DOBRZE TRAFIŁEŚ

#e-sim.mon
Kanał Ministerstwa Obrony Narodowej – To tutaj dowiesz się o wszystkich dofinansowaniach, poznasz ofensywne plany naszego kraju oraz uzyskasz możliwość porozmawiania z rządzącymi.

1. Jeśli macie coś zbędnego np jakieś eq, przedmioty, trochę golda to proszę przesyłać na naszą Organizację - Ministerstwo Edukacji Narodowej, przyczynicie się tym między innymi do zwiększenia nagród w konkursach MENowskich, a także nie wykluczamy powstania akcji dla nowych graczy w najbliższym czasie.

2. Poszukujemy stażystę do organizacji MEN-u. Kogoś kto ogarnie edytowanie komend na IRCku i będzie brał aktywny udział w grze.


Previous article:
[MEN] Familiada (2 years ago)

Next article:
Ikony (2 years ago)


Comments (5)
23-04-2016 13:32:54
(2 years ago)


Kogoś kto ogarnie edytowanie komend na IRCku i będzie brał aktywny udział w grze.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

22-04-2016 0:08:30
(2 years ago)


Kiedy konkursy będą?

21-04-2016 23:57:48
(2 years ago)


o boze xD

21-04-2016 22:14:47
(2 years ago)


Poszukiwany poszukiwana

21-04-2016 21:54:17
(2 years ago)


bartan jako cieć (y)New comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Primera | Secura | Suna | Alpha | Omega | agar new modes play new modes
Play on