Login:
Password:

Forgot password? Register

Article


25
[SIVID] MONOPOLY (Event related)
Posted 4 years ago by
Akviliuttte    
Report
Sveiki,

Ar mėgstate stalo žaidimus?
Monopolis nėra mano mėgstamiausias - labiausiai mėgstu Cluedo. Tačiau norint sužaisti Cluedo, iš pradžių reikia pažaisti lengvesnius žaidimus. Tad vienas iš tokių - MONOPOLIS.Taisyklės:
1. Nori sužaisti? Registruokis po straipsniu, parašęs: ,,Dalyvauju”. Tam skiriamos 48 valandos.
2. Kiekvienas iš Jūsų simboliškai gaunate 3000G. Nemaža sumelė, taip? O kad man kas tiek ,,pinigų” duotų…
3. Jūsų tikslas - už gautą auksą nupirkti kuo daugiau firmų bei savo sąskaitoje prikaupti kuo daugiau pinigų.
4. Kiekviena rūšis yra skirtingai įkainuota: Pagal spalvą ir pagal Q laipsnį. (Visas kaininkas gale straipsnio).
5. Praėjus primam ratui, ant nenupirktos firmos uždėsiu po namuką. Tokiu atveju firmos kaina ir vertė kyla, na, ir žinoma, turint tokią firmą dar didesnis pliusas tau. Firmos su namuku kaina išauga 15%, na, ir žinoma, nuomos taip pat. Plius, skiriamas 10% bonusas visai gatvei (gatvė yra vienos spalvos arba vienos rūšies 4 firmos). Bonusas reiškia, kad nuoma jums arba jūsų nuomininkams kainuos dar 10 proc. daugiau.
6. Jeigu keli dalyviai surenka tokį patį skaičių firmų ar pinigų, tada laimėjimas žiūrimas pagal kitą kriterijų. Jei taip nutinka, jog viskas sutampa, tada bus žiūrima, kiek kartų patekote į kalėjimą ar parkingą bei kiek kartų atsistojote ant skydelio, kuris apsaugo nuo kalėjimo ir parkingo. Parkingas ir kalėjimas reiškia, jog jūs praleidžiate ėjimą.
7. Ėjimai bus traukiami iš eilės pagal registraciją su programa “random.org” nuo 1 iki 6. 1 ir 6 reiškia, jog jums bus traukiamas dar vienas ėjimas ir Jūs turėsite galimybę nupirkti fimą du kartus.
8. Žaidimas baigtas apėjus vieną ratą. Nebent nėra išpirktos visos firmos. Jeigu bus neišpirktos visos firmos, tada eisim iki 3 ratų. Kas bebūtų, bet po trečio rato skaičiuosim rezultatus.
9. Jei tau pavyko išsiveržti į priekį arba tu šiek tiek atsilikai nuo kitų žaidėjų ir atsistojai ant firmos, kuri jau nupirkta, arba kitas žmogus atsistoja ant firmos, kurią nupirkai tu, tokiu atveju tau arba tu turi sumokėti nuomos mokestį, kuris yra 10% nuo firmos pirkimo sumos.
10. Žaidimas vyks komentaruose:
Kaskart išmetusi kauliukus su programa “random.org” komentaruose parašau, kas kiek išmetė ir kur atsistojo. Kaip krito kauliukai, visada galėsite matyti google drive nuorodoje, kuri bus paskelbta kito straipsnio metu. Tada visi dalyviai surašo, ar perka firmą, ar susilaiko. Nedavus atsakymo per 24val, metami kauliukai iš naujo, o Jūs liekate be firmos.
11. Jeigu taip nutiktų, kad likai be pinigų, gali išparduoti savo firmas, pasilikdamas tik pinigus ir pasitraukti iš žaidimo su esama pinigų suma (tavo visos iki vienos firmos parduodamos bankui už simbolinę kainą), arba traukti laimingą kortelę.
12. Laiminga kortelė bus traukiama “random.org” pagalba. Yra 12 problemos sprendimo būdų (jas matysite straipsnio apačioje), tačiau jos visos nėra itin Jums palankios.
11. Nors straipsnis bus jau ir nebematomas viešoje erdvėje po 48 valandų, komentaruose žaidimas vis dar vyks, tad atidžiai stebėkite straipsnio komentarus ir google drive nuorodą.
12. Žaidimas po antro rato bus baigtas tiems žaidėjams, kurie bus neaktyvūs. Ir tokie žaidėjai nepretenduoja į prizinį fondą.

PRIZINIS FONDAS VISKAS KAS SUKAUPTA SIVID (kaip bus paskirstytas, sužinosite kitame straipsnyje, kai matysiu kiek užsiregistravusių dalyvių).

Pagarbiai:
konkurso organizatorė ir Pramogų Departamento vadovė
Previous article:
[SIVID] Nusikaltimas ir bausmė---> True story... (4 years ago)

Next article:
[SIVID] MONOPOLY ----> It's a show time (4 years ago)

ESim
or
Register for free
Only letters, numbers, underscore and space are allowed (A-Z,a-z,0-9,_,' ')