Summi Deus
![]()
43
Level
269,898
Experience
7,789,837,713
Damage
43.015625
Economy skill
4491
Strength
Romania
Location
Austria
Citizenship
Day 74
Birthday
Ranks
1 / 3
National by XP
1 / 3
National by DMG
80 / 1,253
Global by XP
138 / 1,253
Global by DMG
Enterprise
Political office
President of Austria
Political office
Party leader
Military unit
Elit Flotta
Newspaper
Working at
|
Friends (757)
Shouts
Kineveztelek titeket Flottás osztákok minisztereknek a munkám és az ország támogatására.
![]()
★ Cimbalar posted 4 months ago Jelöltem magam diktátornak. Ha ellenvetésetek van szavazzatok ellenem
![]()
★ Cimbalar posted 9 months ago Jelöltem magam diktátornak. Ha ellenvetésetek van szavazzatok ellenem
![]()
★ Cimbalar posted 9 months ago Eddig azt szűrtem le ,hogy a személyeskedés vezetett a komoly ellentétekhez. Igazából sokadrangú dolognak érzem az okokat ,okozatokat. Játéktechnikailag mindkettőtöknek a saját helyzetében igaza van, csak a gondolkodásmódotok más. Most már csak az a kérdés hajlandóak vagytok-e békejobbot nyújtani egymásnak és játéknak felfogni az e-simet? Nem szívesen válnék meg senkitől sem a században.
★ Cimbalar posted 11 months ago Az első csatában elemezve a látottakat..! kriszboss megjött már a csaták elején és végig itt volt a kupa alatt. Papaiosz a 4-5 kör környékén jelent meg és osztva voltak a körök. 1-1 leütés volt egymás ellen részetekről , míg engem kriszboss 2x ütöttél le a végén ami ugye utolsó kör lévén nem bűn. Papaiosz téged kérdezlek, a magyarok elleni csata utolsó körében miért nem ütöttél bele? Ha ezzel a válasszal megvagyunk megyek tovább a csatákban.
★ Cimbalar posted 11 months ago Úgy érzem valamit itt nagyon át kéne beszélni. Nem szeretnék ilyen szintű ellentéteket a századon belül. Részletes beszámolót szeretnék tőletek a történtekről.
★ Cimbalar posted 11 months ago |