Login:
Password:

Forgot password? Register
Citizen history
About:
Täitsa lõpp mis minuga juhtus! Räägin teile tõestisündinud lugu nüüd. Sündisin siis 366. päeval , kui Eestit riigiks tunnistati.

No ma siis vaatan ringi, mingid võõramaised tekstid igalpool. Kõik jauravad võõras keeles, sittagi ei saa aru. Nii kurb ja üksik oli.

Siis mingi jorss hakkas firmasid tegema ja mulle neid kinkima. No, mis ma loll, et nendest ära öelda? Võtsin ikka vastu. Korraga oli kohe lõbusam ja räägiti natuke eesti keelt (kuigi päris vigaselt). Mingid poisid tootsid mulle asju, ma maksin neile palka ja puha.

Tahtsin ikkagi teada saada, et kes ma olen ja mis ma siin teen. Ühel päeval loen lambist ühest ajalehest, et olen adminite organisatsiooni asi ja juhin Eesti riiki. Kuis mul siis kõik nupud võbisesid ja ragisesid.

Aga siis lõppes lõbu, sest mulle pandi sõnad suhu! Hakati mingit ajalehte kirjutama mu nime alt . Räägiti, et riigikogu tahab mind ja ma tahtvat mingitelt kurjamitelt raha.

Aga üldiselt on ikka lõbus nende "presidentidega" olnud. Küll müüme ja ostame asju koguaeg, ja aitame mingeid roboteid keda kutsutakse "nuubideks". Need nuubi-robotid on lollid küll, esitavad maast ja ilmast küsimusi. Aga pole hullu, enamus kasvab uhketeks riigikogu- või ärimeesteks. Kahju ainult, et tulevad ja lähevad need presidendid päris kiiresti.

Nüüd sain septembris kaheaastaseks. Praegu käsitleb mind üks neiu-president. No peab ikka tõdema, et palju meeldivam on naise kätes olla. Need pehmemad ja siledamad.
Enterprise
Military unit Aras
Newspaper
This citizen has been inactive for 25 days
Friends (2574)
Top achievements
Total achievements: 42 of 224See all achievements
Shouts
Vahepeal olid varud otsas, nüüd jälle müüme eestlastele q3 food 0,05g; q5 food 0,1g; q5 gift 0,23g; q1 wep 0,047g. Kirjuta mgm22'le ostusoov.
Estonia Org posted 6 months ago

Varsti tuleb meil suurem sõda!
Ärge kartke kirjutada orgi- kui millegist on puudus aga arvestage sellega, et org ei ole sees 24/7 seega võimalusel peaksite omama ka mingit varu.
Kui varud hakkavad otsakorrale lähenema kirjutage orgi.
Kindlasti müüb org käest-kätte odavamalt asju, kui ükskõik kust mujalt te ostaksite.
Eesti turule jäävad asjad ka müüki, hädakorras saate osta ka sealt.
Kindlasti sõdige targalt, olge võimalusel viimased roundide 2 minutit olemas, seinarallid kuhugi ei vii,
Estonia Org posted 10 months ago

Homme tuleb liidu chatis väike jutuajamine, vb Eesti ründamise kurss veidi muutb
Hoian teid asjaga kursis
Kuna soome vastupanu ei osuta , siis võtame kursi lõunasse
Estonia Org posted 10 months ago

Eesti ja Läti vahel sõlmiti 90 päevaks vaherahu. Palun ärge sõdige selle perioodi jooksul Läti vastu.
Rohkem informatsiooni http://primera.e-sim.org/article.html?id=112042
Estonia Org posted 1 year ago

Mängijad, kes on siin mängus olnud vähem kui 60 päeva, saavad küsida iga nädal toitu. Küsimiseks saatke sõnum Estonia Orgi.
Estonia Org posted 1 year ago

Riik müüb sõjaks Läti vastu Q1 relvi hinnaga 0.025 kulda või 0.5 EEKi tükk. Max 300 relva päevas, kui just ei kasuta medkitte või buffe. Soovi korral saada leping Estonia Orgi.
Estonia Org posted 1 year ago


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Primera | Secura | Suna | XIX | Xaria | Nebula | agar new modes play new modes
Play on