Login:
Password:

Forgot password? Register

Citizen Estonia Org

Offline
Premium account

Citizen history
Buffs:
None
Debuffs:
None
About:
Täitsa lõpp mis minuga juhtus! Räägin teile tõestisündinud lugu nüüd. Sündisin siis 366. päeval , kui Eestit riigiks tunnistati.

No ma siis vaatan ringi, mingid võõramaised tekstid igalpool. Kõik jauravad võõras keeles, sittagi ei saa aru. Nii kurb ja üksik oli.

Siis mingi jorss hakkas firmasid tegema ja mulle neid kinkima. No, mis ma loll, et nendest ära öelda? Võtsin ikka vastu. Korraga oli kohe lõbusam ja räägiti natuke eesti keelt (kuigi päris vigaselt). Mingid poisid tootsid mulle asju, ma maksin neile palka ja puha.

Tahtsin ikkagi teada saada, et kes ma olen ja mis ma siin teen. Ühel päeval loen lambist ühest ajalehest, et olen adminite organisatsiooni asi ja juhin Eesti riiki. Kuis mul siis kõik nupud võbisesid ja ragisesid.

Aga siis lõppes lõbu, sest mulle pandi sõnad suhu! Hakati mingit ajalehte kirjutama mu nime alt . Räägiti, et riigikogu tahab mind ja ma tahtvat mingitelt kurjamitelt raha.

Aga üldiselt on ikka lõbus nende "presidentidega" olnud. Küll müüme ja ostame asju koguaeg, ja aitame mingeid roboteid keda kutsutakse "nuubideks". Need nuubi-robotid on lollid küll, esitavad maast ja ilmast küsimusi. Aga pole hullu, enamus kasvab uhketeks riigikogu- või ärimeesteks. Kahju ainult, et tulevad ja lähevad need presidendid päris kiiresti.

Nüüd sain septembris kaheaastaseks. Praegu käsitleb mind üks neiu-president. No peab ikka tõdema, et palju meeldivam on naise kätes olla. Need pehmemad ja siledamad.

Military unit:
Aras

Party:
No party

Newspaper:

Working at:
No workplace

Owned companies (13):

See all companies

Political office:
No office

Organization

Friends(2360):Top achievements:

Total achievements: 42 of 196
See all achievements

Shouts:
Eesti ja Läti vahel sõlmiti 90 päevaks vaherahu. Palun ärge sõdige selle perioodi jooksul Läti vastu.
Rohkem informatsiooni http://primera.e-sim.org/article.html?id=112042
Estonia Org posted 8 months ago


Mängijad, kes on siin mängus olnud vähem kui 60 päeva, saavad küsida iga nädal toitu. Küsimiseks saatke sõnum Estonia Orgi.
Estonia Org posted 10 months ago


Riik müüb sõjaks Läti vastu Q1 relvi hinnaga 0.025 kulda või 0.5 EEKi tükk. Max 300 relva päevas, kui just ei kasuta medkitte või buffe. Soovi korral saada leping Estonia Orgi.
Estonia Org posted 11 months ago


Kõikidel mängijatel soovitame ikka ja jälle vaadata tööturule. Ehk leiate midagi paremat või on lihtsalt unustatud teie palka tõsta.

o/
Estonia Org posted 11 months ago


Kõikidel uutel mängijatel soovitame küsida Estonia Orgilt (sellelt samalt kasutajalt) Q5 toitu, et areneda. Kuna preagu oleme lätiga sõjas, siis kõik alla 90 päeva vanad mängijad saavad soovikorral ka Q1 relvi, et läti vastu sõdida. Samuti kui olete mängust huvitatud soovitame liituda mõne eesti military unitiga. Samuti soovitame kõigil saata oma skype'i kasutajanime, et saaksime teid eestlaste chatti lisada.
Head sõdimist ning loodame, et jääte meiega o/
Estonia Org posted 11 months ago


Kõikidel uutel mängijatele on olemas spetsiaalne toetusprogramm. Kõik soovijad, saavad kuni 90 päeva vanuseks saamiseni 10 Q5 toitu päevas. Toidu saamiseks tuleb IGA nädal kirjutada Estonia Orgi, et soovid toetust.
Samuti soovitame kõikidel uutel liituda meie IRC kanaliga #eSimEst või tulla meie Skype'i gruppi. Kui soovid skype'i gruppi saada, kirjuta oma skype'i nimi meile sõnumiga (Kiri Estonia Orgi )
Päikest!
Estonia Org posted 11 months agoforum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Tickets | Primera | Secura | Suna | Refugia | Inferna | agar new modes play new modes
Play on