Login:
Password:

Forgot password? Register

Article

Lokovsky


Redactor

15


22
To o czym nie wiesz a powinieneś! (Political)
Posted 1 year ago by
Lokovsky    
Report


Witajcie Rodacy


Na wstępie chciałem się przedstawić - Jestem Lokovsky , wszystkie mówią jestem spoko, no i mam na Polskę oko!
Na Polskę satyryczną, ponieważ informacje zawarte w tych artykułach będą częściowo zmyślone, lecz niektóre wątki będą zawierały duże ilości prawdy, ale rozszyfrowanie co jest prawdą, a co satyrą zostawiam dla Was, czytelników.

1.Afera w sprawie "pedofilaleum multikultiinvictus" w którą zameszany jest nasz były CP egzo6


Wiele instytucji bije na alarm o sytuacji jaka miała miejsce w Polsce, chodzi o ściśle tajne akta egzo6 w których zapisane jest że ten zwyrodnialec dokonał się wielu karygodnych czynów, które zostały zatuszowane dla dobra i reputacji naszego kraju, ale poruszam ten temat gdyż udało nam się dotrzeć do pamiętniczka egzo6 .

Widziałem Ją codziennie, przechodziła koło Mojego bloku, jej piękne blond włosy i dresy pod kolor worka z jakim chodzi na WF, czuje że to zaczyna być silniejsze ode Mnie nie mogę tak dłużej zostawać w ukryciu, bo nigdy nie zwróci na Mnie uwagi. Wyszedłem do Niej, zaproponowałem jej że ją odprowadzę, te 3 minuty zanim weszła do szkoły podstawowej były chyba najlepszą rzeczą która Mi się wydarzyła w życiu. Teraz wiem że muszę Ją bardziej poznać...
Inny wpis:
Wyjechałem z dziadkiem w góry na bliskim wschodzie do jego brata który pasł tam stado owiec, lubiłem każdego wieczora spoglądać jak kozy biegają tak niewinnie podskakując do dnia Gdy usłyszałem jak mój dziadek rozmawiał z Ashmiradem o tym że jedna koza ma 8 lat! Nie wyglądała na tyle, ale nie mogłem przepuścić takiej okazji... Przecież koza nic nikomu nie powie prawda? Spędziłem potem całą noc na pastwisku bawiąc się z 8 letnią kozą... Następnego dnia okazało się że koza się nie rusza było mi bardzo przykro... Zostało mi po Niej tylko zdjęcie.
Inny wpis - Uwaga ostre!

Wyjechałem z rodzicami na Los Małżowinos, bardzo mi się tam podobało te cudowne małże co leżały na dnie Morza Graniastego, kiedyś taką wziąłem i zobaczyłem że jest mały otworek, ale gdy usłyszałem jak wszystko pęka wyrzuciłem ją i uciekłem po to by potem zająć się innymi małażami. Ten dźwięk pękających muszelek wprawiał Mnie w ekstazę...
Cała ta afera została przykryta wojną, aby nikt za bardzo nie węszył w tej sprawie, ale ja dotrę to wszystkiego, więc jeżeli macie coś na sumieniu to się bójcie! Dobrą informacją jest to że mamy nowego bohatera narodowego, który podjął się próby walczenia z niepohamowanymi fantazjami egzo6 i zaspokaja go własną osobą! Mowa tu o mevek z lodzi w gownie brodzi gdy zapytałem się go jak z tym się czuje, odparł twierdząco.

Już nie mogłem dłużej patrzeć na to jak cierpi duma Polski przez jednego zwyrola, i tak miałem w planach eutanazję więc jezeli teraz moja Du**, przepraszam Duma ucierpi to nic się nie stanie i tak wszystko Mi jedno.


Tak więc panie prezydencie Adson102 żądam by ta oczerniająca Polskę postać została zwolniona z jakichkolwiek funkcji i skazana na 8 lat biczów!

2. thaumas otwiera zwierzęcy burdel dla obcokrajowców!


Nasz tajny informator Zbigniew S. dotarł również do nielegalnie otwartego burdlu przez thaumas ma on zadawalać klientów z azji oraz afryki, ostatnio były przypadki znikania małp z ZOO podejrzewamy że ten zły człowiek wydał zlecenia na te biedne zwierzęta by zasiliły szeregi jego nielegalnej firmy a podobno zyski jakie z niej czerpie zaspokoiły by nie jedno państwo w E simie a sam thaumas na wschodzie podobno znany jest pod nazwą "Burdel King"3.MEN - Sikoreczka92 przyłapana w parku na drzewie tańcząc GO GO!


Nasza Minister Edukacji Narodowej została przyłapana w parku bezwstydności tańcząca na drzewie, po jej tańcu drzewo nadaje się jedynie do zrobienia z niego papieru. Samego incydentu nie widzieliśmy, aczkolwiek dotarliśmy na miejsce zdarzenia tuż po całym incydencie i zdołaliśmy zrobić zdjęcie biednemu drzewu...Jeszcze raz apeluje! Panie prezydencie Adson102 , przejrzyj na oczy! Zobacz jacy ludzie w rządzie!

Wielu nie wierzy, mówi Lokovsky kłamie, ale Lokovsky wam wszystkim pokaże jaka jest prawda, nawet kosztem własnego zdrowia!

Za informację dziękuję serdecznie naszemu najtajniejszemu informatorowi Zbigniewowi Stnódze!

Dziękuję za uwagę zostawiajcie lajki, komentarze czy co tam chcecie (dziewczyny to mogą swoje zdjęcia Mi na prv wysłać) im więcej was będzie tym większe prawdopodobieństwo że powstanie kolejny artykuł!

Next article:
Lokovsky przyszłym królem Polskich ziem! (7 months ago)


Comments (9)
05-05-2017 13:01:59
(11 months ago)
22-04-2017 20:13:35
(1 year ago)


Egzo jest smuto bo wszystkie dzieci mu uciekly ze stychu

22-04-2017 17:43:56
(1 year ago)


Faktem oczywistym jest, że każdy urzędnik państwowy musi mieć nieskalaną opinię( egzo6 jest tu wyjątkiem, ale wyjątki potwierdzają regułę), więc wypraszam sobie te pomówienia!

22-04-2017 17:29:03
(1 year ago)


a masz 8 lat? Jak masz to egzo6 lubi Cię bardziej D:

22-04-2017 16:31:54
(1 year ago)


A ja lubie Egzo

21-04-2017 17:59:13
(1 year ago)


Witam, tutaj niezależny specjalista wcale nie opłacany przez rząd. A więc tak: tej sytuacji nie było, zdjęcie jest w słabej jakości i bez dźwięku audio co świadczy o prawdopodobnym fałszowaniu dowodów co jak przypominam podlega karze 200g na Poland Org. Nasi agenci pojechali w teren i w ogóle to tego drzewa nie ma, a w tym miejscu biegnie droga.

21-04-2017 17:53:27
(1 year ago)


Dziękuje panie Prezydencie Adson102 za interwencję w tej sprawie, Ptactwo to Mniejszy problem społeczny, trzeba eliminować na prawdę zagrażające szkodniki w 1 kolejności, już wkrótce kolejne fakty wyjdą na jaw i razem z głosem ludu będziemy od Pana oczekiwać jak najbardziej wyrafinowanych ruchów dla dobra państwa. Z poważaniem, Lokovsky .

21-04-2017 17:47:06
(1 year ago)


Szanowny Panie redaktorze Lokovsky , gdyby nie Pańska interwencja, te sprawy nigdy by nie wyszły na jaw, tymczasem postanowiłem:
Przekazać wszystkie "obiekty zainteresowania" z którymi miał do czynienia obywatel egzo6 , przedsiębiorczemu obywatelowi thaumas .
Historia ptactwa niestety jest mi obca, na ten temat wypowie się niezależny specjalista, który może się ujawni w komentarzach.
Pozdrawiam,
Wasz Prezydent

21-04-2017 14:07:48
(1 year ago)


V+S+wtfNew comment
Message:

Characters remaining:

1000


forum | Laws | Privacy policy | Staff | Wikia | Tickets | Primera | Secura | Suna | Xaria | WW2 | XIX | agar new modes play new modes
Play on